Corsair H100 kablo bağlantıları nasıl olmalı?

dogukan694

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar pompa RGB fan RGB kablolarını çoklayıcıya taktım ve add gen slotuna da çoklayıcıyı taktım sanırım buraya kadar okay. Pompa güç kablosunu da CPU fan a takacağım sanırım sonrasında arkadaki fan çoklayıcıya fan 1 ve fan 2'yi taktım. O çoklayıcıyı nereye takacağımı bulamadım.

Dosya Ekleri

• IMG_4825.jpeg
    IMG_4825.jpeg
    168,9 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_4829.jpeg
    IMG_4829.jpeg
    173,9 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_4828.jpeg
    IMG_4828.jpeg
    189,5 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_4830.jpeg
    IMG_4830.jpeg
    141,3 KB · Görüntüleme: 35
Pompayı AiO pump girişine takın, çoklayıcı da boşta kalan 4 pinli mi 3 pinli mi?
anakartık prime a620m-k modeli pompa girişi yok maalesef

Pompayı AiO pump girişine takın, çoklayıcı da boşta kalan 4 pinli mi 3 pinli mi?
4 pinmiş baktım

Arkadaşlar 5 saattir uğraşıyorum işin içinden çıkamadım lütfen yardım edin

anakartık prime a620m-k modeli pompa girişi yok maalesef

4 pinmiş baktım

Arkadaşlar 5 saattir uğraşıyorum işin içinden çıkamadım lütfen yardım edin
Kendim aynı sıvı soğutmaya sahibim ve sanki montajını ben yapmamışım gibi unuttum kabloları .d Şuan evde değilim, eve geçince kablolara bakarım

Kendim aynı sıvı soğutmaya sahibim ve sanki montajını ben yapmamışım gibi unuttum kabloları. D şu an evde değilim, eve geçince kablolara bakarım

Hocam RGB kablolarda sıkıntı yok sıkıntı şu anakartta CPU fan ve CHA_FAN olmak üzere iki tane fan girişi var ben pompayı tam devir kullanmamız gerekiyor diye bildiğim için CPU fan a taktım CHA_FAN a ise egzoz fan takılı radyatördeki iki fanı takacak soket kalmıyor aklıma sadece egzoz fanlarıyla radyatör fanlarını 3'lü çoklayıp CHA_FAN a takmak geliyor :(

Hocam RGB kablolarda sıkıntı yok sıkıntı şu anakartta CPU fan ve CHA_FAN olmak üzere iki tane fan girişi var ben pompayı tam devir kullanmamız gerekiyor diye bildiğim için CPU fan a taktım CHA_FAN a ise egzoz fan takılı radyatördeki iki fanı takacak soket kalmıyor aklıma sadece egzoz fanlarıyla radyatör fanlarını 3'lü çoklayıp CHA_FAN a takmak geliyor :(
Hocam anakartınızda giriş yoksa çoklayıcı almalısınız evet. Ben alfaisin çoklayıcısını kullanıyorum ve çok memnunum sadece biraz daha kısa olsaymış iyiymiş.

Hocam anakartınızda giriş yoksa çoklayıcı almalısınız evet. Ben alfaisin çoklayıcısını kullanıyorum ve çok memnunum sadece biraz daha kısa olsaymış iyiymiş.

Yarına kadar idareten CHA_FAN a radyatör fanlarını takıp arkadaki egzoz fanı iptal etsem sıkıntı yaşar mıyım radyatör fanlarınıda egzoz olacak şekilde bağladım çünkü

Geri
Yukarı