Corsair H100I PRO Platinum Aura Sync veya Armoury Crate uyumluluğu

Kasadaki tüm parçalar (fanlar, m2 ssd ve ekran kartı)

1594102671052.png

Bu şekilde Armoury Crate'e bağlı ve hepsini burdan kontrol ediyorum, şimdi işlemci burada olmazsa garip olacak ve onu ayrı bir programdan kontrol edeceğim :/

Böyle bir program var. Birbiriyle uyumlu olmayan pek çok RGB kontrol yazılımını tek çatı altında topluyor. Kullanması pek kolay değil fakat videosunu izleyip yapabilirsiniz.

Böyle bir program var. Birbiriyle uyumlu olmayan pek çok RGB kontrol yazılımını tek çatı altında topluyor. Kullanması pek kolay değil fakat videosunu izleyip yapabilirsiniz.
Programı denemeye çalıştım dediğin gibi zor veya bozuk bir program çünkü hiçbir şey yapmıyor :D

Direkt çalışmıyor ki. Kurulumun altında bir video var, ona göre yapacaksınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet videoyu gördüm ama master led kısmı boş geliyor bende
Direkt çalışmıyor ki. Kurulumun altında bir video var, ona göre yapacaksınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anladım. Birçok kişi de aynı problemden bahsetmiş. Çözüm bulan birisi varsa ona danışabilirsiniz. Şu an zamanım kısıtlı, bulabilirsem ben de yazacağım.

Anladığım kadarıyla bu program Asus Sync ve iCue yazılımlarını birleştiriyor veya Razer gibi kendine özgün yazılımları tek çatı altında buluşturuyor, yani işe yarayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı