Çözüldü Corsair H115i Platinum kurulumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akın Öz

Centipat
Corsair H115i Platinum ürününü aldım. Tam bir fikir edinemedim. Kurulumunu nasıl yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim. Bir de sıvı soğutma kurulumunda fanlar bilgisayar kasasının dışına mı bakmalı yoksa bilgisayar kasasının içine mi bakmalı? Nasıl konumlandırırsak daha iyi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yardımcı olabilir belki.
Corsair H115i Platinum ürününü aldım. Tam bir fikir edinemedim. Kurulumunu nasıl yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim. Bir de sıvı soğutma kurulumunda fanlar bilgisayar kasasının dışına mı bakmalı yoksa bilgisayar kasasının içine mi bakmalı? Nasıl konumlandırırsak daha iyi olur?
Kurulumunu biz burdan söyleyemeyiz. Kurulum kılavuzunda yazar. Kasanın modelini ve kaç adet fan olduğunu, fanların nerelerde olduğunu yaz ki ona göre önerelim.

Selam dostum. Üretici firmanın aşağıdaki videosunu izle. İlk bakışta zormuş gibi geliyor ama kurulum gayet basit.

Fanların kasa içine veya dışına bakması senin keyfine kalmış aslında. Ama genelde ve resmi kurulum videolarında iç tarafa baktığını görebilirsin.

Saygılarımla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı