Corsair H115i Sıvı Soğutucunun Vidaları Nereden Alınır?

captivesoul

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Corsair marka sıvı işlemci soğutucuyu kullanıyorum. Anakartımı teknik servise gönderirken sıvı soğutucumun vidalarını üzerinde unutmuşum. Acaba nereden temin edebilirim?

2gtc5n9.png

Resimdeki H ve K kodlu vidalardan bahsediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 2 defa benzer sorun yaşadım ve her ikisinde de Boğaziçi Bilgisayar yardımcı oldu. :)

Boğaziçi Bilgisayar teknik servisinde çalışan Ahmet Bey'e ulaşınız. Soyadı tam emin olmamakla birlikte Karakaya olması lazım. :)

Bir keresinde H100 İ için uzun vidalardan istedim, bir keresinde de 760T kasa için anakart montaj vidası istedim komple kasanın vida setini gönderdi. :)

Ücret kısmına gelirsek sadece kargo parası verdim. İnşallah siz de aynı şekilde ve en kısa zamanda çözüme kavuşursunuz.

Bende mod'lu s340 kullanınca h100i v2 için uzun vidalar almıştım orjinalinden ince 2 sende çok sök tak yapınca yalama oldu tüm konya sanayisini gezdim büsan,eski sanayi tanıdıklarım vardı orjinal vidanın uzunu bulamadım bende zar zor sanayide makina imalatçısı tanıdığıma radyatöre metrik 5 kılavuz açtırdım keşke önce bura konu açsaydım.

Bende mod'lu s340 kullanınca h100i v2 için uzun vidalar almıştım orjinalinden ince 2 sende çok sök tak yapınca yalama oldu tüm konya sanayisini gezdim büsan,eski sanayi tanıdıklarım vardı orjinal vidanın uzunu bulamadım bende zar zor sanayide makina imalatçısı tanıdığıma radyatöre metrik 5 kılavuz açtırdım keşke önce bura konu açsaydım.

Hay maşallah hocam, yaptıklarınızı görünce içimdeki bilgisayar aşkı daha da canlandı. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı