Corsair H80i GT Pompa Sesi

dark.lord

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sıvı soğutucu araştırıyorum gözüme çarpan Corsair H80i GT oldu fakat internetde araştırdıkça pompasından ses geldiğini söyleyenler olmuş youtubede çok garip videoları var kiminde buzdolabı gibi ses yapmış, o yüzden korkumda bu alırsam böyle garip ses çıkartır mı diye merak ediyorum bu sorun ilk sürümlerde falan mı vardı aşıldı mı? Bu seriyi kullanan arkadaşların yorumu nedir?
Eğer böyle bir sorunun çıkma olasılığı çoksa başka hangi sıvı soğutucuyu önerebilirsiniz(400 TL bütçe), özellikle sessiz olmasını tercih ederim.

Yorum için teşekkürler, ben o olayı sevmiyorum az buz da bir para değil verip birde o kadar sıkıntılı garanti işlemleri adamı soğutuyor...

Hocam ben 350TL'ye H100İ v2 aldım. Ürün de sıkıntın çıkarsa satıcı geri alıyor ve size yenisini gönderiyor. Satıcı güvenilirdir. Rm1000i psu da aldım arkadaştan sorunlu çıktı onu iade aldı şimdi yeni ürün gönderdi onu bekliyorum. Telefon numarası +90 541 675 5180 Fırat yapıcı yönlendirdi diye söyle yardımcı olur.

Amd fx 8370 üzerinde kullanıyorum pompa sesi yok diyebilirim ama push&pull konfigürasyonundan kaynaklı performans modunda fanlar doğal olarak biraz ses vermekte.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı