Corsair Harpoon RGB alınır mı?

Bütçe
500
Corsair Harpoon için bazı Türk ve yabancı siteler 3327 sensör demiş ama Corsair kendi sitesinde 3320 demiş hangisi doğru?
3320 tabii ki. Birçok sitede ve kendi sitesinde 3320 yazıyor. 3320 sensör alınmaz. Benim önerdiğim fare de ise PMW3327 sensörünü kullanıyor.

Olabilir fakat sensörü diğer farelere göre daha kötü. Alınmaz ve fiyatını hak etmiyor. CS:GO gibi oyunlarda çok hızlı çevirmeyi deneyin.

Kardeşim her şeyin iyisi elbetki var sürekli teknoloji gelişiyor şu an da tekrar denedim takılma vs bir sorun olmadı bundan daha iyisi var diye kötü olduğu anlamına gelmez ki dediğin 60 IPS değerine sahip 20 gibi az bir fark var 200 300 IPS degilki abartmayın.

Kardeşim her şeyin iyisi elbetki var sürekli teknoloji gelişiyor şu an da tekrar denedim takılma vs bir sorun olmadı bundan daha iyisi var diye kötü olduğu anlamına gelmez ki dediğin 60 IPS değerine sahip 20 gibi az bir fark var 200 300 IPS degilki abartmayın.
Bu bütçedeki dediğim sensörler 200 IPS değerine sahip. Bu arada kullandığınız ürünü övmeyi bırakın. Mesela PMW 3327 sensörü 200 IPS değerine sahip. Ürün gerçekten fiyatını hak etmiyor. O ürün anca 130 TL falan eder. 1 ayda teknoloji mi fırladı? 1 ayda yeni fareler mi çıkıp Türkiye'ye geldi? Hayır. 1 ay bile geçmedi. Neyse uzatmaya gerek yok. O ürün alınmaz ve fiyatına göre fazlasıyla kötü.

Bu bütçedeki dediğim sensörler 200 IPS değerine sahip. Bu arada kullandığınız ürünü övmeyi bırakın. Mesela pmw 3327 sensörü 200 IPS değerine sahip. Ürün gerçekten fiyatını hak etmiyor. O ürün anca 130 TL falan eder. 1 ayda teknoloji mi fırladı? 1 ayda yeni fareler mi çıkıp Türkiye'ye geldi? Hayır. 1 ay bile geçmedi. Neyse uzatmaya gerek yok. O ürün alınmaz ve fiyatına göre fazlasıyla kötü.

Güzel kardeşim bendeki wırelless olan modeli diğeri için bir şey diyemem fakat sen karıştırıyorsun 3325 sensör var bunda karıştırmışsın.

Güzel kardeşim bendeki wireless olan modeli diğeri için bir şey diyemem fakat sen karıştırıyorsun 3325 sensör var bunda karıştırmışsın.
Kablolu olan modeli zannettim. Baştan deseydin ya. 😀

Geri
Yukarı