Corsair Harpoon vs G102 vs Thermaltake Black V2

Waltz

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar sizce hangisini tercih etmeliyim? Bütçem 200 TL ile sınırlı, daha çok FPS oyunları oynuyorum. Gönlüm lazer olmasından dolayı Thermaltake'den yana. Sizce hangisi?

Logitech G102 tercih edebilirsin, giriş seviyesinde en iyi farelerden biri olması yanı sıra hem de Logitech'in mükemmel satış sonrası desteği var. Daha ucuza Corsain Harpoon da pişman etmez, kullanıyorum ve memnunum. Thermaltake deneyimlemedim o yüzden ezbere konuşmak istemem.

1920x1080p.
Logitech G102 tercih edebilirsin, giriş seviyesinde en iyi farelerden biri olması yanı sıra hem de Logitech'in mükemmel satış sonrası desteği var. Daha ucuza Corsain Harpoon da pişman etmez, kullanıyorum ve memnunum. Thermaltake deneyimlemedim o yüzden ezbere konuşmak istemem.
Thermaltake'de ağırlık eklenebiliyor olması hoşuma gitti ve diğerlerine nazaran el tutuşuma daha uygun gibi ama bilemiyorum. RGB aydınlatması yok tek renk aydınlatıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı