Corsair HS 70 vs HS 60 Haptic

• Konuyu başlatan ARTEON
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 396
HS70 almayı düşünüyorum 1600'e nerede satılıyor acaba?

Sepette Tebilon2024 kodu ile 1600 TL oluyor HS70.

Hocam mikrofon konusunda Razer BlackShark v2X mesela çok kötü puanlar alıyor ama kendimde kullanıyorum arada arkadaşlarımda var kullanar iyi geliyor. Mikrofon için testlere bakıp ortalama bir sonuç alabilirz. Rahat eder misiniz HS70'te hocam pedleri çok büyük yazın terletebilir.

Hocam kararınız buysa alın ama emin olun testlerini izleyin aceleye ggelip yanlışlık etmeyin. HS70 genelde iyi bir ürün.

Siparişi verdim hocam HS70 önerilerin için teşekkürler.

Son düzenleme:
Usta ürünü aldın mı?

Tebilon güvenilir midir?

Ürünü aldım gayet ses kalitesi olarak falan güzel. Bu Bluetooth kulaklıklarda mikrofon sıkıntısı oluyor hocam mikrofon kullanırken ses kalitesi çok kötü oluyor. Miktofon kullanacağında Type-C kablo çıkıyor içinden bilgisayara onunla bağlaman lazım. Bir de driveri nedense ben kuramadım görmüyor yani kulaklığı. Bunlar dışında güzel.

Usta ürünü aldın mı?

Tebilon güvenilir midir?

Tebilon konusunda bir sıkıntı yaşamadım.

Ürünü aldım gayet ses kalitesi olarak falan güzel. Bu Bluetooth kulaklıklarda mikrofon sıkıntısı oluyor hocam mikrofon kullanırken ses kalitesi çok kötü oluyor. Miktofon kullanacağında Type-C kablo çıkıyor içinden bilgisayara onunla bağlaman lazım. Bir de driveri nedense ben kuramadım görmüyor yani kulaklığı. Bunlar dışında güzel.

Tebilon konusunda bir sıkıntı yaşamadım.

Dip ses sorunu var mı, çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı