Corsair HS35 kırıldı

Kemal alganer

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklığı normal kafama taktım sonra küt diye ses geldi kırıldı saçma bir şekilde. Eskiden zorlandığını hissediyordum. Sonra kırıldı kendim yapıştırmaya çalıştım. Servis kabul etmeyeceklerini söyledi. Ne yapmam lazım, yardımcı olur musunuz?

Normal bir kırılma gibi gelmedi. Ancak kullanıcı hatası yoksa Corsair ilgilenecektir.
Bu kulaklığı kullanan 5 arkadaşımın başına aynısı geldi. Biri o kadar narin davranıyordu ki hatta, her gün çıkarıp kutusuna koyuyordu.

Normal bir kırılma gibi gelmedi. Ancak kullanıcı hatası yoksa Corsair ilgilenecektir.

Yeni kulaklık almadan önce, Corsair'in RMA departmanına danışsaydınız keşke.
Hocam arkadaş yapıştırıcı ile yapıştırmayı denemiş. Zaten garanti dışı kalması lazım değil mi?

Yapıştırıcı sürdüyse kabul ederler mi bilmiyorum. Ancak kırıldığı an RMA ile başvursaydı kesin yardım ederlerdi.

Şimdi de başvurabilir. Zira Corsair sonuçta.

-----------------------------------------------

Arkadaşlar size de rica ediyorum, iyi hoş markalarını öneriyorsunuz/önermiyorsunuz ama şuna dikakt edin:

Direkt yeni bir kulaklık almayı öneriyorsunuz ki bu doğru değil. Corsair, SteelSeries, Logitech gibi firmalarla direkt iletişime geçince yardımcı oluyorlar. Bu kulaklıklar zaten ucuz ürünler değil. Türkiye'de servisler de her halta Kullanıcı Hatası diyor zaten.

RMA sayesinde birçok ürünüm ücretsiz değişti, ek para harcamaktan ve atık oluşturmaktan kurtuldum. Lütfen birisine yeni bir ürün önermeden önce, firmasıyla iletişime geçmesini sağlayalım.

Tekink serviler firma değildir bu arada, direkt firmanın kendisi ile iletişime geçilmeli.

Yok hiç zorlanmadı o beyazlıkların nedeni silikon yapıştırmaya çalıştım.

Anladım. Dediğim gibi, Corsair ile iletişime geçin. Bu tür olaylarda genellikle sıfırı ile değişim yapıyorlar.

5-6 aydır kullanıyorum, bir sıkıntısı yok :D O zamanki seri sağlammış demek ki. Corsair bu modelde giderek kaliteyi düşürmüş mü bilmem ama kulaklığın tam o noktasından kırmak...ilginçmiş.

Ayrıca kırdığınız nokta metal gibi. Yani şurası:

InkedIMG_20201230_113823_LI.jpg

Kendi kulaklığımdan da birkaç defa kontrol ettim. O nokta metal.

Derse giricektim aldım kulaklığı normal olarak kafamın genişliğinde açtım ve küt diye ses geldi hiçbir güç te uygulamadım uykuluydum zaten halsizdim şaşırdım kırıldığında ama çok sorun görüyorum bununla ilgili internette.

Geri
Yukarı