Corsair HS35 kulaklığın mikrofonu cızırtılı ve boğuk bir ses veriyor

35burak35

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar yeni aldığım Corsair HS35 Gaming kulaklığın mikrofonundan cızırtılı boğuk konuşulunca hiçbir şey anlaşılmayan bir ses veriyor. Fakat ben sıkıntının mikrofonda olduğunu değil ses ayarlarından olduğunu düşünüyorum çünkü mikrofonu çıkarınca da ses alıyor nereden aldığını bilmiyorum başka kulaklık dışında hiçbir şey takılı değil. Jak girişi anakarta bağlı kasa önünden almıyorum. Bunun ses ayarları nasıl olmalı? Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığın mikrofonunda bir sıkıntı veya arıza yok telefona bağladım ve test ettim gayet güzel ve net bir ses veriyor fakat bilgisayara bağlayınca neden öyle ses geliyor anlamadım.

Ben de 250 TL'ye aldım, mikrofonu anlaşılmayacak seviyede kısıktı ve cızırtılıydı. İade talebinde bulundum ancak reddedildi. Benim fikrim 400 TL'lik kulaklığın 250-300 TL seviyeleri inmesi ayıplı ürün olması ve elden çıkarılmak istenmesi. Anakartım Asus a320 f, siyah renk aldım.

Ben de 250 TL'ye aldım, mikrofonu anlaşılmayacak seviyede kısıktı ve cızırtılıydı. İade talebinde bulundum ancak reddedildi. Benim fikrim 400 TL'lik kulaklığın 250-300 TL seviyeleri inmesi ayıplı ürün olması ve elden çıkarılmak istenmesi. Anakartım Asus a320 f, siyah renk aldım.
Peki telefona bağlayınca neden güzel ses veriyor. Kötü olsa telefondada aynısı olmazmıydı

@Efe10 hocam siz her konuda öneriyordunuz. Siz ne düşünüyorsunuz?
Bende bir sorun yok, konu sahibi kendisi de demiş telefondan kayıt alınca gayet düzgün çalışıyor diye. Kulaklıkla alakalı bir sorun olacağını sanmıyorum.

Belki tek jakı çift jaka dönüştüren ayırıcıda sorun vardır telefonda düzgün çalışıyorsa.

Geri
Yukarı