Corsair HS35 kulaklık için harici ses kartı almak

burak babacan

Hectopat
Daha fazla  
Corsair HS35 kulaklık aldım ses biraz dipten geliyor ve mikrofon çok kötü. Mikrofon süngeri ve USB 7.1 harici ses kartı aldım. İşe yararlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
USB ses kartı, yüksek ihtimalle anakartın ses kartından daha kötüdür. Mikrofon süngeri almakla iyi işe yapmışsınız ancak ses kartı için aynısını söyleyemeyeceğim. Dahili ses kartı olan Drop Plus ya da CH321'i tercih edebilirdiniz.

n
USB ses kartı, yüksek ihtimalle anakartın ses kartından daha kötüdür. Mikrofon süngeri almakla iyi işe yapmışsınız ancak ses kartı için aynısını söyleyemeyeceğim. Dahili ses kartı olan drop Plus'ya da CH321'i tercih edebilirdiniz.

İptal edeyim mi ? o zaman siparişi boşuna para ödemeyelim.

n

İptal edeyim mi ? o zaman siparişi boşuna para ödemeyelim.
Tek bir konuda harici ses kartı alınca cızırtıların azaldığını okumuştum. 20-30 TL bir şeyse ve durumunuzu zorlamayacaksa deneyebilirsiniz. Ancak şu an herhangi bir sıkıntınız yok, sadece daha fazla performans istiyorsanız büyük ihtimalle gereksizlik olacak. Yerinizde olayım iptal etmiştim.

Tek bir konuda harici ses kartı alınca cızırtıların azaldığını okumuştum. 20-30 TL bir şeyse ve durumunuzu zorlamayacaksa deneyebilirsiniz. Ancak şu an herhangi bir sıkıntınız yok, sadece daha fazla performans istiyorsanız büyük ihtimalle gereksizlik olacak. Yerinizde olayım iptal etmiştim.

Cızırtılarda var.

Hocam deneyimlerinizi paylaşır mısınız ? Özellikle mikrofon süngeri için ne aldığınızı söylerseniz memnun olurum.

Hocam deneyimlerinizi paylaşır mısınız? Özellikle mikrofon süngeri için ne aldığınızı söylerseniz memnun olurum.

Öncellikle ses kartı boşa para ses cızırtılı geliyor. Mikrofon süngeride çok bir işe yaradığını söyleyemem ama herhangi bir mikrofon süngeri olabilir.

Geri
Yukarı