Corsair HS35 oyun sesleri mikrofona gidiyor

canyvs

Femtopat
Daha fazla  
Corsair 35 aldım. Babamla beraber denemiştik, iyiydi ama mikrofonunu test etmedik. İade almıyorlar pandemi gerekçesiyle. Biraz zorda kaldım 500 TL'ye almıştım.
Ama zoruma gitmeye başladı artık bir sürü şey denedim ama oyun-video-müzik vs şeyler Discord'da arkadaşlarıma gidiyor deli olacağım. Discord onaylı yazmasına rağmen bir de nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Krisp gürültü engelleyici açın ve ses hassasiyetini azaltın hocam. Bendeki CH321 de aynı problem.

Kulaklığın ses yalıtımı kötü zaten yüksek seslerde mikrofona gidebiliyor, ben de HS35 almıştım. Gürültü engelleyici açın ya da sesi kısın, kulaklığın kendi tekerleğinden kısınca daha iyi oluyor mikrofona yansıma konusu.

Sıkıntı şurada hocam ben normalde aparatını(mikrofonu) çıkardığımda da sesi oraya iletiyor yani kulaklıktan da ses iletiyor sanıyorum çünkü mikrofon gibi ben konuşunca orada da ses etkileşimi oluyor o yüzden onun ile ilgili ne yapabilirim diye düşünüyorum ama sağ olun tavsiye için deneyeceğim.

Sıkıntı şurada hocam ben normalde aparatını(mikrofonu) çıkardığımda da sesi oraya iletiyor yani kulaklıktan da ses iletiyor sanıyorum çünkü mikrofon gibi ben konuşunca orada da ses etkileşimi oluyor o yüzden onun ile ilgili ne yapabilirim diye düşünüyorum ama sağ olun tavsiye için deneyeceğim.
Kulaklığın sesini kapatsam da yani kulaklıktan ses gelmese de ses açınca falan mikrofona gidiyor. Çok saçma.

Yok ama sıkıntı mikrofonda değilki kulaklık kendisini mikrofon olarak kujllanıyor onu nasıl çözeceğim?

Geri
Yukarı