Corsair HS35 uzun kullanım testi

Bu kulaklığı alalı 1.5 2 ay oldu ve ne gibi sorunlarla karşılaştım, + ve eksileri neler bunları söyleyeceğim.
Kulaklığı ilk aldığımda kafama küçük gelmişti. Ve biraz sıkıyordu, kullandıkça gevşedi ve şu an rahat olduğunu söyleyebilirim. Kulak pedleri kumaş'dan yapılmış yumuşak ve kulakları tam içine alıyor, kulaklara bir baskı yapmıyor.
Ses kalitesi: Ses seviyesi çok yüksek değil ama tabii ki de ses kartı'da önemli bir faktör. Benim ses kartım ALC887 olduğu için muhtemelen ses seviyesi bana yeterli gelmedi. Volume Master kullanıyorum.
Ergonomi: Rahatlığı iyi ama ilk başta da dediğim gibi insandan insana değişecektir. Küçük kafası olanlar bu kulaklığı tercih edebilir.
Tasarım: Tasarımı güzel ve sade, RGB yok yani dışarda kullanıma müsait. Üstteki Corsair yazısı güzel bir hava katıyor.
Mikrofon: Mikrofonu çok test etme şansım olmadı. Dipses'den dolayı rahatsız olmuştum ama arkada hafif bir cızırtı var. Discord için ideal bir mikrofon ve çıkarılabilir olması güzel bir yanı.
Şimdi gelelim - lerine.
1-Kulak pedleri çıkarılabilir olsaydı ve yanında ekstra ped verselerdi iyi olurdu.
2-Içinden çıkan ayırıcı ile takınca kendi sesinizi duyuyorsunuz mikrofondan ve hafif bir dipses oluyor. Ekstra evdeki USB ses kartı ile denediğimde kendi sesimi duymuyordum fakat dipses hala vardı.
Kulaklığa puanım sırasıyla:Kalite:10, ergonomi: 8, mikrofon: 6.

Discorda girer girmez arkadaşlarımın sesin çok kötü geliyor dediler. Kulaklık kulağımı sıkıyor. Daha ilk günden üstünden tıkırtı sesleri geliyor. Aşırı narin kullandım benlik bir sorun değil. İade işlemlerini başlattım. Forumda artık birinin önerdiği ürünü almamaya çalışacağım.

Discord'a girer girmez arkadaşlarımın sesin çok kötü geliyor dediler. Kulaklık kulağımı sıkıyor. Daha ilk günden üstünden tıkırtı sesleri geliyor. Aşırı narin kullandım benlik bir sorun değil. İade işlemlerini başlattım. Forumda artık birinin önerdiği ürünü almamaya çalışacağım.

Benim de kulağımı sıkıyordu kullandıkça gevşedi biraz küçük bir kulaklık ve mikrofonu çok iyi değil.

Geri
Yukarı