Corsair HS35 vs Gamepower Luna 7.1

batuhan97

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 250 tl gibi bi limitim vardı indirimde bu 2 kulaklık ile karşılaştım ve 250 TL'ye HS35 aldım. Sorum şu;
Siparişi iptal edip aynı fiyata hatta daha uyguna Gamepower Mei (220 TL) veya Gamepower Luna (200 TL) alabilirim. Sizce alayım mı? Karşılaştırma yapıldığı zaman hangisi daha mantıklı olur?

Merhaba arkadaşlar 250 TL gibi bir limitim vardı indirimde bu 2 kulaklık ile karşılaştım ve 250 TL'ye HS35 aldım. Sorum şu;
Siparişi iptal edip aynı fiyata hatta daha uyguna Gamepower mei (220 TL) veya Gamepower luna (200 TL) alabilirim. Sizce alayım mı? Karşılaştırma yapıldığı zaman hangisi daha mantıklı olur?

Karşılaştırma yapıldığı zaman Corsair HS35 kesinlikle çok daha iyi bir kulaklık. Neden diye soracak olursan açıklayayım.
1- Kullanılan malzeme kalitesi ve yapısı çok daha iyi.
2- Içinde kullanılan ses sürücüleri daha net ve iyi bir ses verir.
3- Garanti kısmı çok daha başka bir olay. Corsair garanti konusunda çok iyi bir şirket. Benim klavyemin bilek desteği kırılmıştı. Ücretsiz bir şekilde yenisini yolladılar. Gamepower şirketinde bir muhattap bulabilirseniz ne mutlu size :D.

Merhaba arkadaşlar 250 tl gibi bi limitim vardı indirimde bu 2 kulaklık ile karşılaştım ve 250 TL'ye HS35 aldım. Sorum şu;
Siparişi iptal edip aynı fiyata hatta daha uyguna Gamepower Mei (220 TL) veya Gamepower Luna (200 TL) alabilirim. Sizce alayım mı? Karşılaştırma yapıldığı zaman hangisi daha mantıklı olur?
Corsair tabiki de.

Geri
Yukarı