Corsair HS35 vs Rampage R36 Drop

Hocam bu ürün Rampage'in en iyi 2 modelinden biri. Diğeri de Fury X kulaklığı. HyperX Cloud II ile karşılaştırıyoruz. Ayrıyeten diğer ürünlerinin fiyatını hak etmediğini hepimiz biliyoruz.
Bana marka takıntılı diyorsun önerdiğim markayı adam akıllı bilen yok. Rampage ürünleri de fiyatını hak etmiyor. RGB doldurup kalitesinden ve malzemesinden kısarak kullanıcıları kendine çekiyor. Deneyimlerimle konuşuyorum ben lütfen üslubuna dikkat et.

Bana marka takıntılı diyorsun önerdiğim markayı adam akıllı bilen yok. Rampage ürünleri de fiyatını hak etmiyor. RGB doldurup kalitesinden ve malzemesinden kısarak kullanıcıları kendine çekiyor. Deneyimlerimle konuşuyorum ben lütfen üslubuna dikkat et.

@MisakiTaro hocam ben bir şey anlatamadım bir de siz deneyin isterseniz :)

@Bright Lord Hocam merhaba, kulaklıktan memnun musunuz herhangi eksi olarak nitelendirebileceğiniz bir şey var mıdır acaba. Dip ses vs. Mikrofon kalitesi nasıl? ve Oyunlarda ses kasma açısından tatmin edici mi acaba. Kulaklık teknostore da 259 TL' ye düşmüş Sono stoklarda olmadığı için aynı markanın bu ürününü almayı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi yıllar.

HS35 gereksiz pahalı. Standı ile beraber 300 TL'ye satılıyordu ki o zaman bile tercih edilmeyecek kadar berbat bir mikrofonu var. Cooler Master CH321 önerebilirim.

Kullanıyorum. İncelemem de mevcut.

Kullanıyorum. İncelemem de mevcut.

Önceden okumuştum incelemenizi, şimdi tekrar okudum. Uzun zamandır kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla. Bu süre babında size sıkıntı çıkaran herhangi bir şey oldu mu? ve Fps oyunlarında ki ses kasma performansı nasıl acaba? İncelemenizde göremedim.

Geri
Yukarı