Çözüldü Corsair HS50 kulaklık bezinin ayrılması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lengthok

Hectopat
Makaleler
5
Arkadaşlar, durum görselde ki gibidir. Bunu herhangi bir bilgisayarcı ya da ben tamir edebilir miyim?

Dosya Ekleri

• P_20200910_182741_1.jpg
    P_20200910_182741_1.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 135
Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum eğer garantisi devam ediyorsa Corsair yenisini ücretsiz bir şekilde gönderir.
Hocam, garantiye götürüp şansınızı deneyin derim. Bilgisayarcı yaparsa, kalitesiz ped takabilir. Eğer Vatan, Teknosa gibi bilindik yerlere gidin, bakın. Belki elde kalanlardan alabilirsiniz.
Ürünü Şubat ayında qp sitesinden aldım. Nasıl yollayacağım garantiye?

Ürünü şubat ayında QP sitesinden aldım. Nasıl yollayacağım garantiye?

Garantiye yollamanıza gerek yok. Corsair buradan kayıt olun. Sonra ticket açın. Ticketınızda bize gönderdiğiniz fotoğrafı göndererek ne olduğunu belirtin 2-3 hafta içerisinde ellerinde varsa sana ücretsiz şekilde gönderiyorlar. Sadece gümrük vergisi ödüyorsunuz o da Max 15 TL olur. Ben de Corsair K68 bilek desteğini kırmıştım onu yollamışlardı.

Garantiye yollamanıza gerek yok. Corsair buradan kayıt olun. Sonra ticket açın. Ticketınızda bize gönderdiğiniz fotoğrafı göndererek ne olduğunu belirtin 2-3 hafta içerisinde ellerinde varsa sana ücretsiz şekilde gönderiyorlar. Sadece gümrük vergisi ödüyorsunuz o da Max 15 TL olur. Ben de Corsair K68 bilek desteğini kırmıştım onu yollamışlardı.
Bende de aynı model kulaklık var, forumda biri mikrofonunu kaybetmiş mi kırmış mı emin değilim, o da böyle ticket açmıştı. Bedava yollamışlardı.

Ticket nasıl açacağım? İngilizce mi yazmam gerekiyor?

Direkt olarak mail at, ticket ile uğraşma. Ben öyle iletişime geçiyorum bir problem olduğunda. Sorununu Türkçe olarak yaz, translate ile İngilizce'ye çevir. Yardımcı olurlar.

Geri
Yukarı