Corsair HS50 Mikrofon Ayarları Yapılmıyor

Daha fazla  
Sabahtan beri uğraşıyorum fakat hala yapamadım. Mikrofonunu takınca sol taraftan ses gelmiyor ve mikrofonu çalıştıramadım. Bilen varsa lütfen bi yardım etsin. Teşekkürler.

Sabahtan beri uğraşıyorum fakat hala yapamadım. Mikrofonunu takınca sol taraftan ses gelmiyor ve mikrofonu çalıştıramadım. Bilen varsa lütfen bi yardım etsin. Teşekkürler.
Ara kabloyu tam iyi oturttur. Bende de aynı kulaklık var kabloları iyi otutturamamıştım baya uğraşmıştım. Ses efektinden de ayarlarsın mikrofon sesini vs.

Ara kabloda sadece mikrofon bağlı iken kulaklıktan ses gelmiyor. Çıkan ara kabloya kulaklığın jakını iyi sokun. Bende de mikrofon dip ses sorunu var sizde de var mı? Sesinizi kaydederek deneyebilir misiniz? Dizüstümü masaüstü mü?
Masaüstü. Dip ses nedir? Yarın kaydederek bilgilendirebililirim.

Mikrofondan konuşurken arkadan hışırtı uğultu tarzı bir ses gelmesi. Bu arada kulaklığınız düzeldi mi?
Ha bende yok. Normal geliyormuş benim sesim ama kulaklıktaki o mantığı anlamadım. Olay şu mikrofonu takmayıp direkt kulaklığa takılı olan jakı takınca iki taraftanda ses geliyor. Mikrofonu takıp kablosunu 2 tane uça çeviren şeye takınca Discord falan kapalıyken sadece sağdan ses geliyor. Discord açıkken sanırım soldan konuşma sesi geliyor. Sizde de var mı böyle bir şey?

Ha bende yok. Normal geliyormuş benim sesim ama kulaklıktaki o mantığı anlamadım. Olay şu mikrofonu takmayıp direkt kulaklığa takılı olan jakı takınca iki taraftanda ses geliyor. Mikrofonu takıp kablosunu 2 tane uça çeviren şeye takınca Discord falan kapalıyken sadece sağdan ses geliyor. Discord açıkken sanırım soldan konuşma sesi geliyor. Sizde de var mı böyle bir şey?
Jak girişini iyi soktuğunuzdan emin olun. Bende böyle bir sorun yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı