Corsair HS50 Pro alınır mı?

Bütçe
450-500

Yalnız Göksu

Decapat
Yer
Ev
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Niye alınmazmış?
Bugüne kadar 50'den fazla kulaklık kullandım, şu an 32 tane kulaklık kullanıyorum. Ve rahatlıkla söyleyebilirim ki Corsair kulaklıklar fiyatlarını hak etmiyor. Özellikle de Void (Wireless) ve HS35 modelleri. Gerek ses profilleri olsun gerek mikrofonları olsun hiçbir şekilde fiyatını hak etmiyor. Daha detaylı anlatmamı istiyorsan veya merak ettiğin bir şey varsa çekinmeden sorabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olabilirim. Bazı moderatörler (!) nedenini bilmediğim sebeplerden ötürü SteelSeries Arctis 7 hakkında yazdığım iki tane uzun yorumu silmişti.
HS35 ve HS50 arasında 7.1 ses desteği ve ufak farklar dışında kayda değer hiçbir fark yok diyebilirim.

Ekleme: Sence neden alınırmış? :D

HS serisi çok rahatsız. 40 dakikadan fazla kullanılmıyor.
Hocam aslında bu kişiden kişiye göre değişir bence. Ben kulaklıkların genel ses profilini ve mikrofonlarını beğenmedim ama rahattılar yani. Normalde Cloud 2 kullanıyorum ben fakat bunlar çok daha rahattı.
Bunlardan kastım, Corsair'in HS35 ve Void (Wireless) modelleri.

Hocam aslında bu kişiden kişiye göre değişir bence. Ben kulaklıkların genel ses profilini ve mikrofonlarını beğenmedim ama rahattılar yani. Normalde Cloud 2 kullanıyorum ben fakat bunlar çok daha rahattı.
Bunlardan kastım, Corsair'in HS35 ve Void (Wireless) modelleri.
HS35'i deneyimlemedim belki kumaş ve plastik yapısından dolayı daha rahat olabilirler.
Bugüne kadar denediğim kulaklıklar arasında en rahatsız olan HS60'dı.

Geri
Yukarı