Corsair HS50 Pro alınır mı?

Fuzuliemir

Hectopat
Aklımdaki model bu 1000TL bütçem var. Sanal 7.1 kullanan ürünleri istemiyorum. Stereo kulaklıkla daha iyi ses kasılıyor mikrofonu o kadar önemli değil. Kulak içi kulaklık bile olur sadece ses kasmak için kulaklık önerisi istiyorum. HS50 altarnatifi veya daha iyisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostum! Kimse cevap yazmadığı için yazıyorum, normalde bildiğim şeyler değil ancak ben de şu sıralar kulaklık alacağım için bir sektör araştırması yaptım. Öncelikle, satıcıya kefil olmamakla beraber (çünkü bozuk ürün gönderildiği ve iade imkanı sunulmadığından şikayetçi insan yorumları var) HS50 Pro almaya karar verirsen Trendyol üzerinde 770 liraya satılıyor, Nays kart ile alırsan 70 lira iade ile 700 liraya alabilirisin. Bu ürüne Akakçe, epey gibi yerlerden bakınca Trendyol fıyatını görmemiş olabilirisn.
İkinci olarak araştırırken HS50 Pro'nun malzeme kalitesinden şikayet edenleri, padlerin 1 yıl bile geçmeden döküldüğüne yakınan insanları gördüm. Aynı şekilde bu modeli öneren de gördüm. Ama şahsen ben bu modeli almaktan vazgeçtim. O fiyat aralığından daha çok Gamenote H2029U tavsiye edildiğini gördüm. Bütçeyi biraz daha artırısan H2002p veya H2002D modelleri tavsiye edildiğini gördüm. İkisinin arasındaki en göze çarpan fark birisi 3.5mm jack girişi iken ve dolayısla mobilden PS, PC kadar birçok alanda doğrudan kullanma imkanı sunuyorken diğer USB girişi ile dahili ses kartı denilen şeye sahipmiş ve eğer anakartındaki ses yongası kötü ise jack girişlidense USB girişli modellerin daha çok tavsiye edildiğini gördüm. Bin lira üstü ise HyperX Cloud Core, Razer BlackShark V2 X, SteelSeries Arctis Nova 1. gibi ürünleri daha çok gördüm. Dolayısla bütçen, kullanım şekline göre USB veya jack girişli bu saydıklarım arasından birsini seçebilirisin. Ancak özellikle Gamepower, James Donkey ve bazen Rampage marka kulaklıkların önermek bir yane önerilmediği, uzak durulması gerektiği söylenen mesajlarla da karşılatım. Ayrıca her ne kadar Gamenote H2016D önerildiğini görsem de daha ağırlıklı görüş bütçeyi biraz daha artırıp H2029u alınması yönünde. Sözümü tekrar bu konunlarda bilgim olmadığını, deneyimim olmadığını, sadece okuduğum yorumlar ve araştırmam sonucu öğrendiklerimi aktradığımı ve potansiyel olarak yanlış bilgi bile vermiş olabileceğimi göz önünde bulundurmanı isteyerek sana bol şans dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı