Corsair HS50 Pro seri numarası nasıl öğrenilir?

jackarmis

Kilopat
Selam arkadaşlar. Kulaklığımın padleri yerinden çıktı. Garantisi bittiği için İncehesap'a gönderip tamir yaptıramıyorum. Mecbur ücretli tamir yaptıracağım fakat boğaz içi benden ısrarla seri numarasını istiyor, seri numarası olmadan yardımcı olamayız diyorlar. Kulaklığın hiçbir yerinde seri numarası yazmıyor. Sağında 3 farklı numara var onları yolladım ama bunun olmadığını, padin içinde olduklarını söylüyorlar ama yok. Bu kulaklığın seri numarasını bulabilecek bir baba Yiğit var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığın iç tarafında "P/N" olarak belirtilen bir numara olması lazım. Yoksa kutuya bakmanız gerekecek.
Kutunun genelde en altında "CA" ile başlayıp sayılarla devam eden numara, seri numarasıdır.

Ufak araştırmalarım sonucu internette 2 farklı seri numarası buldum, en son çare servise bunları söyleyebilirsiniz:
  1. CA-9011170
  2. CA-9011215

Kulaklığın iç tarafında "P/N" olarak belirtilen bir numara olması lazım. Yoksa kutuya bakmanız gerekecek.
Kutunun genelde en altında "CA" ile başlayıp sayılarla devam eden numara, seri numarasıdır.

Ufak araştırmalarım sonucu internette 2 farklı seri numarası buldum, en son çare servise bunları söyleyebilirsiniz:
  1. CA-9011170
  2. CA-9011215
''CA-9011216'' bu yazıyor ama bunu gönderdiğimde hayır bu seri numarası değil. Seri numarası +10 rakam içerir diyorlar.

Ne kıl bir servis ya? Seri numarasını servisin kendisi bulması gerek, o şekilde de verebilirsiniz.
Kabul etmiyorlar diyorum ya bro. Seri numarasını göndermeden hiçbir şekilde yardımcı olamam diyolar.

"CA-9011216" bu yazıyor ama bunu gönderdiğimde hayır bu seri numarası değil. Seri numarası +10 rakam içerir diyorlar.

Kabul etmiyorlar diyorum ya bro. Seri numarasını göndermeden hiçbir şekilde yardımcı olamam diyorlar.

Hocam selam aynı kulaklıktan bende de var bu ca ile başlayan o numaranın aynısı bende de aynı yazmakta acaba seri numarası lot number olabilir mi ancak o da 8 haneli.

Sol ped çıkık hiçbir şey yazmıyor. Sağ pedi mi yırtayım bilemedim kararsız kaldım nasıl bir seri numarasıymış bu. :D
Haklısınız. :D.

HS80 kullanıyorum. Sol tarafta (sağ olabilir). S/N olarak başlar sonrasında devam eder. Kutusu duruyorsa kutusunun üstünde de yazabilir belki.

Haklısınız. :D.

HS80 kullanıyorum. Sol tarafta (sağ olabilir). S/N olarak başlar sonrasında devam eder. Kutusu duruyorsa kutusunun üstünde de yazabilir belki.
Kutusu durmuyor. Sağ padi de söktüm ama yazmıyor seri numarası. Nasıl yapacağız bilmiyorum. 3 tane numara var kulaklıkta ama hiçbirinin seri numarası olmadığını söylüyorlar.

Geri
Yukarı