Corsair Hs50 vs Corsair Hs60

godlikE

Kilopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar kardeşime doğum günü hediyesi olarak bir kulaklık almak istiyorum. Toplamda 300 TL bütçem var Max 20TL geçebilir. Amazonda Renewed olarak 300 TL'ye HS60 ve QP bilişimde Kutu hasarlı olarak 250TL'ye HS50 buldum. Sizce hangisini almalıyım? Anakartım sanırsam Realtek ALC892 kullanıyor. Anakartın modeli ASRock B365M Pro4. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle ikisi de değil, Hs 60'ı aldım ve kulaklıkta hep "sssssssssssssssssss" diye bir ses geliyor, düzelene kadar Hs50'yi de 60'ı da almamanı şiddetle tavsiye ediyorum. Mümkün olduğunca Corsair kulaklıklardan uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

Kesinlikle ikisi de değil, Hs 60'ı aldım ve kulaklıkta hep "sssssssssssssssssss" diye bir ses geliyor, düzelene kadar Hs50'yi de 60'ı da almamanı şiddetle tavsiye ediyorum. Mümkün olduğunca Corsair kulaklıklardan uzak durmanızı tavsiye ediyorum.
Arctis raw ve arctis 3 nasıldır?

Peki ses çok mu rahatsız ediyor.

Kendi aldığınız kulaklık sorunlu çıktı diye ne bir modeli ne de bir markayı kötüleyebilirsiniz. Ben HS50 kullanıyorum ve harika bir kulaklık gerek oyunlarda gerek müzik dinlerken gerek film/dizi izlerken.
HS50 kesinlikle tavsiye ederim.

Arctis raw ve arctis 3 nasıldır?
Arctis 3 fena değil diye biliyorum, biraz araştırmanızda fayda var.
Peki ses çok mu rahatsız ediyor.
Ve ses süper rahatsız edici.
Kendi aldığınız kulaklık sorunlu çıktı diye ne bir modeli ne de bir markayı kötüleyebilirsiniz. Ben HS50 kullanıyorum ve harika bir kulaklık gerek oyunlarda gerek müzik dinlerken gerek film/dizi izlerken.
HS50 kesinlikle tavsiye ederim.
Sadece bende yok, bazı Corsair void kullanıcılarında da var. Araştırdım ve yazılımsal bir kronik sorunmuş. Dediğim gibi ben sorunu çözene kadar kimseye önermiyorum, çözsem dahi paranız ile rezil olmamanız için almamanızı öneriyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı