Çözüldü Corsair HS50Pro yanında gelen dönüştürücü temazsızlık yapıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
İstanbul
Merhaba. Kulaklığın daha elimde 2.saati ve geldiğinden beri bu temazsızlıkla uğraşıyorum kablo örneği linkini koydum bendeki kutudan çıkan orijinal Corsair kablo tabii.

Bakın bu linkteki mikrofon ve kulaklık girişinden bahsetmiyorum. Şu kabloyu soktuğumuz boşluktan bahsediyorum o temazsızlık yapıyor. Kulaklığın kablosunda da bir sıkıntı yok denedim. Ama bu kabloyla 2 saattir uğraşıyorum üzerine aşırı baskı uygulayınca düzeliyor kulaklık tamamiyle anlatamadıysam kusura bakmayın bu olayı nasıl çözerim yeni bir kablo alarak falan olur mu? Yoksa tüm kablolardamı böyle?

Çözüm
Peki bu yankı sorununu nasıl çözeceğim? Ayarlarınızı atsanız hocam bir denesem bakalım işe yarayacak mı?
Windows'un kendi ses ayarları ile uğraşmıştım.

1699550010954.png
Hiçbir fikrim yok, kablom ve soketler düzgün çalıştığı için hiç araştırmamıştım.

Tamamdır sağ olun.

Hiçbir fikrim yok, kablom ve soketler düzgün çalıştığı için hiç araştırmamıştım.

Realtek Audio Console ile mikrofon basını 0 dB çektim mikrofon ses seviyesini 75 yaptım yankı sıfır oldu. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı