Corsair HS60 yankı problemi

Kulaklik sabah bana ulaştı. Yankı problemi yaşamıyorum. Hışırtı vardı ses kartını çıkartıp laptopa mikrofon-hoparlör ayırıcı kabloyla bağladım ve hışırtı da geçti. Memmunum ben şuan ses kalitesinden.
Bu bizim yanıldığımız anlamina geliyor. Bende garantiye yollardım ama itopyadan aldigim icin urunu birdaha goremem dusuncesindeyim. :)

Bu bizim yanıldığımız anlamina geliyor. Bende garantiye yollardım ama itopyadan aldigim icin urunu birdaha goremem dusuncesindeyim. :)
Böyle bir beyanda bulunmadım zaten. Ürününüz sorunlu olabilir tabii. Ben memmunum sadece onu belirtmek istedim.

Sorun yok boşuna yolladiniz. Bu kulakligin mikrofonu hassas olduğu icin kulakligin disariya verdigi en ufak sesi algiliyor.
Konuyu okumamışsınız, mikrofonu kapattığımda ya da mikrofonu kulaklık üzerinden söktüğümde bile hala hassas mı? Çünkü bu koşullar altında bile yankı yapmaya devam ediyor, karşıya ses gidiyor. 😁

15. iş gününü bugün bitirdik hocam. Satın aldığım firma Gameekstra'yı bugün aradım henüz belli olmadığını söyledi. 6 iş günü daha var malesef. Paramızla rezil oluyoruz yemin ediyorum. 1 ay oldu kulaklıksız.
Zamanında Gameekstra üzerinden klavye mouse seti almıştım. Mouse sıkıntı yaratınca kendileri ile iletişime geçtim. Bize gönderin biz garantiye göndeririz deyip not aldılar. Gönderdikten 2 hafta sonra kargo bana geri geldi. Bize değil direk firmaya göndermeniz lazım diye. Kendileri bile yaptıkları işlerden bir haberler. İtopyanın yandan yemişi gibi bir firma anlayacağınız. Gerçi İtopya yokken onlar böyle sorun yaşatıyordu. Artık kim kimden daha kötü bilemiyorum.

Zamanında Gameekstra üzerinden klavye mouse seti almıştım. Mouse sıkıntı yaratınca kendileri ile iletişime geçtim. Bize gönderin biz garantiye göndeririz deyip not aldılar. Gönderdikten 2 hafta sonra kargo bana geri geldi. Bize değil direk firmaya göndermeniz lazım diye. Kendileri bile yaptıkları işlerden bir haberler. İtopyanın yandan yemişi gibi bir firma anlayacağınız. Gerçi İtopya yokken onlar böyle sorun yaşatıyordu. Artık kim kimden daha kötü bilemiyorum.
Hocam valla şüphelenmiyor değilim. Arıyorum zaten ulaşmak mümkün değil. Ulaşsam adam pazartesi belli olur diyo, pazartesi arıyorum belli değil diyo. İnan korkuyorum süre uzayacak diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı