Corsair HS65 alınır mı?

KadirCakay

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bu modeli almayı düşünüyorum. Özellikle mikrofonu için almak istiyorum çünkü bu fiyata rakibini tanımıyorum. Tek satıcı var o da İtopya. Değerlendirme vs. de olmayınca endişelendim. Alan arkadaşlar varsa alınır mı? Alınmaz mı yazarsa sevinirim. Ona göre alacağım bu kulaklığı şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İncelemeleri izledim almaya karar verdim ama satıcıdan yana şüphem var. Tek satıcı İtopya onda da değerlendirme yok.

İncelemeleri izledim almaya karar verdim ama satıcıdan yana şüphem var. Tek satıcı İtopya onda da değerlendirme yok.
İtopya'dan fazla bir şey almadım bir tek klavye almıştım o da gayet güzel bir şekilde geldi. Eğer Ankara veya İstanbul da isen mağazaya gidip alabilirsin.

Araştırdıktan Corsair HS60 Pro almayı düşünüyorum Amazon'dan. Bizzat kullanan biri olarak deneyimlerini duymak isterim. Mikrofon kalitesi, ses kalitesi vs.
Ben çok memnunum mikrofon kalitesi güzel, ses kalitesi güzel, yazılımı güzel çalışıyor dışardan gelen sesi güzel kesiyor. Oyunlarda fln iyi ses kasabiliyosun. Şarkı kalitesi de bence güzel. Malzeme kalitesi iyi. Aklıma gelenler şimdilik bu kadar.

HS serisini pek beğenmedim ben. Biraz eskidi artık ama Void Elite daha iyi bir kulaklık bence. Ayrıca Dolby Atmos 7.1 olan kulaklıklara kurulabiliyor, kendiliğinden destek sunması şart değil.
Void elite ler bence de güzel ama hem özelliklerini hem de güncel fiyatını bilmediğim için yorum yapmadım.

İndirimdeymiş şuan karar senin

Geri
Yukarı