Corsair HS70 Dip Ses ve Static Noise

Çok ama çok haklısın. Sennheiser RS175 RF uzun zamandır takip ettiğim ürünler arasında ilk sırada geliyor. Fakat dediğiniz gibi hs70 ve void pro'lar arctis 7 den üstün. Tek sorunu yazılımsal hata olması ama dikkat ediyorum bazı insanlarda bu sorun yok bazılarında var. Acaba çıkan seri ile mi alakalı? İnşallah çözüm bulurlar ya sıfır ürün yada para iadesiyle değişim yapılır. Bu kadar beklemişken, aynı ürünü tekrar geri gönderirlerse işte o zaman eyvah

Merhaba, Mh752-51 ile ilgili kullanan arkadaşımız @Batuhan A. bilgi verebilir diye düşünüyorum.

Hocam kulaklığı iade edebildiniz mi? Bende de aynı sorun var. Maalesef itopya rezalet bir firma olduğu için iadeyi kabul etmedi. Sizce ürünü onlara göndersem test yapıldıktan sonra iade ederler mi parayı?

Dostum ne oldu halledebildin mi problemi? ben de almak istiyorum da.

Dostum ne oldu halledebildin mi problemi? ben de almak istiyorum da.
Halledemedim hocam 2 ay olacak neredeyse ve hala ücret iadem gerçekleşmedi.
Hocam kulaklığı iade edebildiniz mi? Bende de aynı sorun var. Maalesef itopya rezalet bir firma olduğu için iadeyi kabul etmedi. Sizce ürünü onlara göndersem test yapıldıktan sonra iade ederler mi parayı?
Daha önce hiç bu kadar rezil bir firma görmedim. Hala problemim çözülmedi

50. Günü doldurduk ve hala bir sonuca ulaşamadık. Dün itibari ile kendilerini mahkemeye verdim. Gerisi adaletin işi. Adalet yerini bulacak. İnsan kandırmanın, hilekarlık yapmanın cezasını çekecekler. Para kolay kazanılmıyor.

Hala savunuyorlar şu firmayı. Satış sonrası destek sıfır. O kadar satış yapıyorlar hala bir ilerleme yok.

15.08.2019 Tarihinde kendilerini Tüketici Hakem Heyetine şikayet ettim ve ücret iadem 19.08.2019 tarihinde iadem banka hesabıma geri yattı. Bu şikayeti buradan kaldırmayacağım belki çözüm arayan olur birilerine yardımcı olabilirim. Ömrümün sonuna kadar bir daha İtopya mı? Asla!
Merak edenler için HyperX Cloud Flight Wireless kulaklık aldım onu kullanıyorum. Çok memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…