Corsair HS70 Dip Ses ve Static Noise

Kablosuz kulaklıkların fiyatı oyuncu adı altına olunca fiyatını hak etmeyecek kadar yüksekte kalıyor.
Zamanında stüdyo kulaklıkların fiyatının yükselmesi gibi parladı bir anda.

Örnek olarak Steelseries arctis 7 modeli bence fiyatını hiç hak etmiyor. 700 TL civarında satılması lazım şu kur üzerinde dahi.

Corsair Void Pro RGB Wireless ve Corsair HS70 kulaklıklar bence Steelseries arctis 7 den daha üstün. Ancak şu cızırtı sorunu gündemde olmasa herkesin tek tercih sebebi olacak şu anki fiyatları yüzünden.
Belki bu kadar indirime girmesinin sebebi de bu sorundan alakalıdır satılsın gitsin hesabında olabilir.

İnsanımız artık +500 TL üzeri veriyorsam kablosuz olsun, ses kalitesi iyi olsun, mikrofonu iyi olsun, rahat olsun derdinde. Haklılar mı haklılar tabi ki. Çünkü teknoloji gelişiyor ama sorunlarda hala ciddi anlamda artıyor.

Ülkemizde Sennheiser kulaklıkların fiyatı alınabilir seviyede olsa keşke de bu arayış çilesinden kurtulsak.
Çok ama çok haklısın. Sennheiser RS175 RF uzun zamandır takip ettiğim ürünler arasında ilk sırada geliyor. Fakat dediğiniz gibi hs70 ve void pro'lar arctis 7 den üstün. Tek sorunu yazılımsal hata olması ama dikkat ediyorum bazı insanlarda bu sorun yok bazılarında var. Acaba çıkan seri ile mi alakalı? İnşallah çözüm bulurlar ya sıfır ürün yada para iadesiyle değişim yapılır. Bu kadar beklemişken, aynı ürünü tekrar geri gönderirlerse işte o zaman eyvah :)

Cooler Master MH752 kulaklığına niye kimse gözünü dikmiyor anlamış değilim.

Benim radarımda Cooler Master MH752 var ancak İnternet üzerinde yeterli bilgi mevcut olmadığı için alamıyorum.

Youtube üzerinde iki tane inceleme videosu var.
Ses ve mikrofon kalitesi herkesin aklında olup almak istediği modellerden daha iyi olduğu söyleniyor.

Bu forumda artık Cooler Master MH752 üzerinde herkes sağlam bir araştırma yapmalı ve gerekli bilgileri aktarmalı konusu açılıp.

Corsair de cızırtı sorunu ve mikrofon kalitesiz muhabbeti, Steelseries arctis serisinde boğuk ses ve yine mikrofon kalitesiz muhabbeti, HyperX Cloud II eskidi artık muhabbeti, Razer dönemi geçti artık muhabbeti varda var yani bir ton laf torbalara doldurulmaya devam ediyor.

Ciddi anlamda artık şu forumda kulaklık öneri ve kıyaslama incelemeleri başlatılması lazım Recep Baltaş, Ali Güngör gibi tecrübeli isimlerden.
Merhaba, Mh752-51 ile ilgili kullanan arkadaşımız @Batuhan A. bilgi verebilir diye düşünüyorum.

Hocam kulaklığı iade edebildiniz mi? Bende de aynı sorun var. Maalesef itopya rezalet bir firma olduğu için iadeyi kabul etmedi. Sizce ürünü onlara göndersem test yapıldıktan sonra iade ederler mi parayı?

Herkese iyi forumlar. 27.06.2019 tarihinde İtopya'dan sipariş etmiş olduğum Corsair HS70 Kablosuz kulaklığım 01.07.2019 da elime ulaştı. Wireless alıcısını USB takıp iCUE yazılımdan kulaklığı kurup güncelledim. Gündüz işte kullanma imkanım olmadığı için gece deneme fırsatım oldu. Ortam sessiz, PUBG girdiğimde büyük hayal kırıklığı ile karşılaştım. Arada gelen patlamalar ve sürekli aynı şiddetteki vızıltı. Acaba oyunla mı alakalı deyip başka oyunda denedim, müzik dinledim takıntı haline geldi ve aşırı rahatsız oldum. Forumlardan araştırdım herkes farklı çözümler sunmuş. Ne denediysem sonuç elde edemedim. Eski kullandığım kulaklıkta böyle bir sorun yok yani ses kartımda bir problem olsa eski kulaklıkta da yapardı. Bu sorun bütün HS70 ve void Pro'larda kronik mi? Ya da bahtsız bedevi ben miyim? Birkaç kişiye daha olmuş onlar buradalar mı? Kendilerini belli edebilirler mi rica etsem bu sorunu çözdünüz mü ya da bu sese alıştınız mı :) Birileri bizi aydınlatabilir mi şimdiden çok teşekkürler.
güncel
Dostum ne oldu halledebildin mi problemi? ben de almak istiyorum da.

Dostum ne oldu halledebildin mi problemi? ben de almak istiyorum da.
Halledemedim hocam 2 ay olacak neredeyse ve hala ücret iadem gerçekleşmedi.
Hocam kulaklığı iade edebildiniz mi? Bende de aynı sorun var. Maalesef itopya rezalet bir firma olduğu için iadeyi kabul etmedi. Sizce ürünü onlara göndersem test yapıldıktan sonra iade ederler mi parayı?
Daha önce hiç bu kadar rezil bir firma görmedim. Hala problemim çözülmedi

50. Günü doldurduk ve hala bir sonuca ulaşamadık. Dün itibari ile kendilerini mahkemeye verdim. Gerisi adaletin işi. Adalet yerini bulacak. İnsan kandırmanın, hilekarlık yapmanın cezasını çekecekler. Para kolay kazanılmıyor.

15.08.2019 Tarihinde kendilerini Tüketici Hakem Heyetine şikayet ettim ve ücret iadem 19.08.2019 tarihinde iadem banka hesabıma geri yattı. Bu şikayeti buradan kaldırmayacağım belki çözüm arayan olur birilerine yardımcı olabilirim. Ömrümün sonuna kadar bir daha İtopya mı? Asla!
Merak edenler için HyperX Cloud Flight Wireless kulaklık aldım onu kullanıyorum. Çok memnunum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı