Elektronik Corsair HS80 2.399 TL

Yer
İstanbul
Mikrofonu ve fiyatı ile göz çeken HS80 tekrardan İtopya üzerinde 2400 TL. Bu fiyata alınabilir üzmez. Gördüğünüz kulaklık önerisi konularında önermeyi unutmayın. Sık sık indirime giren bir ürün olduğunu hatırlatırım. Bayramdan sonra zam yeme ihtimali var. Bir önceki indirimde 2300 TL'ye düşmüştü bu indirimde 2400 olmuş. Bir zurna dürüm parası gitti. :D

Alan arkadaşlara hayırlı olsun. İyi bayramlar.

1712340776379.png

Bu bütçe aralığındaki kulaklarda bence en iyisi. Şu mesajımda kulaklık ile ilgili izlenimimi paylaşmıştım. Naçizane, belki düşünenlere yardımcı olur.
Ben de benzer bütçede kulaklık arayışı içindeyim. Sizin paylaştıklarınız dışında HS80 modelini de araştırdım.

Öncelikle Cloud II modelini seveni olduğu kadar karalayanı da çok var. Eski bir kulaklık olduğu ve günümüz için abartıldığı kadar bir performansı olmadığı söyleniyor.

Razer BlackShark V2 X durumu hakkında da HS80'e göre daha iyi bir ses performansına sahip olduğunu belirten çok. Ses kasma ve müzik keyfinde daha konforlu bir deneyim sunduğu söyleniyor genel olarak.

HS80 hakkındaki yorumlara bakılınca da mikrofon performansının diğerlerine göre çok net daha iyi bir seviyede olduğu belirtiliyor. Ses performansının yeterli olduğu, mikrofon kalitesi yüksek kulaklık arayışında olanlar tarafından tercih edildiğini gördüm. Kulaklığın kafalık kısmının da bazılarında ağrı yapıp sıktığını gördüm yorumlarda.

Yorumları iyice harmanladıktan sonra HS80 kulaklığı deneyimlemek adına Ankara İtopya.com mağazasına gittim. 2. katta teşhir olarak hazır PC'lerin yanında bulunmaktaydı. Diğer kulaklıklar gibi giriş katta bulunmuyordu. Diğer modelleri maalesef deneyimleyemedim, yanlarında hazır PC yoktu.

HS80 için konuşmam gerekirse mikrofon performansı denildiği kadar net ve kaliteliydi. Belki de bugüne kadar üst seviye kulaklık kullanmadığım için ben böyle hissetmişimdir ama cidden çok hoşuma gitti. Müzik dinlerken de ses anlamında bir rahatsızlık ya da eksiklik hissetmedim. Kulaklık pedleri kafaya geçirildiği gibi çok güzel izolasyon sağlıyor, çok sağlam duruyor. Kafa kısmını sıkıyor ya da ağrıya sebep oluyor gibi yorumlara karşın ilk takışımda kafamda bir sıkışıklık hissettim ama 20-30 sn sonra kafa yapımın anatomisini kulaklık hafızaya almış, çıkartıp geri taktığımda ağrı ya da baskı hissetmedim. Bu yorumları bir HS65 kullanıcısı olarak yapıyorum, yorumun artısını ve eksisini ona göre tartabilirsiniz.

Mikrofonu ve fiyatı ile göz çeken HS80 tekrardan İtopya üzerinde 2400 TL. Bu fiyata alınabilir üzmez. Gördüğünüz kulaklık önerisi konularında önermeyi unutmayın. Sık sık indirime giren bir ürün olduğunu hatırlatırım. Bayramdan sonra zam yeme ihtimali var. Bir önceki indirimde 2300 TL'ye düşmüştü bu indirimde 2400 olmuş. Bir zurna dürüm parası gitti. :D

Alan arkadaşlara hayırlı olsun. İyi bayramlar.

Eki Görüntüle 2159998
2400'e bunu alanlar Hepsiburada'dan kupon koduyla 2550'ye V2 SE alsa daha mantıklı değil mi?

Keşke kablosuz olsaydı...

Bunu alacaktım kaçırmam iyi mi oldu kötü mü oldu şimdi.

Güncelleme: (İndirim bitmemiş sepette olduğu için fark etmemişim.)

Son düzenleme:

Bunu alacaktım kaçırmam iyi mi oldu kötü mü oldu şimdi.

Void Elite ortadan kırılma ve dip ses sorunları gibi kronik sorunlar mevcut. Şans işi. Kimine temiz ürün geliyor kimine bahsettiğim şekilde sorunları olan ürünler.

Geri
Yukarı