Corsair HS80 dip ses sorunu

Gerçekten şu son 1 aydır dediğimi anlama konusunda ciddi anlamda kıt insanlarla uğraşmaktan sıkıldım.
Kardeşim ben diyorum ki ekolayzer ayarı yapar mısınız? Sen bana dip ses silici EQ ayarları at. Mesaj kasmaya çalışan birisi değilim şu forumdan benim 'üstat ve hoca' dediğim hocalarımdan öğrene öğrene sizlere onlardan öğrendiğimi söylüyorum.
Mesaj kasacak olsam saçma sapan bir şeyler yazar çekilirim. Her konuda en az 5 mesaj atarım hepsi de konuya destek olan ve önerilerde bulunduğum mesajlardır. Azıcık gidin profilime bakın sizin gibiler gidip baksın diye açık bırakıyorum.
Sizin gibiler benim dediklerimi her şeye yuvarladıkça kusura bakmayın ben böyle daha çok agresif cevap veririm.
Her gün senin gibi adamlarla uğraşmak zorunda değilim, burası bir forum ve ben önerimi yapıp desteğimin kesileceği yerde sesimi keser başkasının diyeceği şeyi dinlerim.
Daha okuduğunu anlayamayan adam gelmiş bana ahkam kesiyor. Sen kimsin ahkam kesiyorsun? Dingonun ahırı mı lan burası?
@Error veya bir başka hocam şu konuya uğrasın bir daha sefere bol hakaretli bir mesaj dizisi atmak istemiyorum.

@SF24 özel dip ses yok eden EQ ayarlarınızı bekliyoruz, mesaj kasmak için yorum atmaya benzemez. Iyice araştırın Reddit'ten belki bulursunuz.

Siz saçma sapan yorumlar atarken ben sizin bulamadığınız çoğu mouse/kulaklık sorununun Reddit'teki çözümlerini paylaşıyordum. Madem çok görmüşsünüz beni gidin onları da bulun bakalım.

Merhaba, kulaklığı daha yeni aldım. Ses kalitesi, mikrofonu falan gayet iyi hoş bir kulaklık fakat test ederken dip ses olduğunu fark ettim ve gayet anlaşılıyor. Aranızda bu kulaklığı kullanıp da bu sorunla karşılaşan var mı? Çözümü var mıdır? Cidden bu durum canımı sıktı, az parada değil. Önceden James Donkey 710 kullanıyordum, onda bile dip ses yoktu.

İlk defa sizden duydum. Kulaklıklığın içinde olan ses tekerleğini ortaya veya aza alın, bilgisayardan yükseltin.

@Adrastos veya başka bir moderatör mesajımda hakaret sayılabilecek kısımları siler misiniz?
Ayrıca yazılan mesajı algılaması 0'a yakın şahısları takriben ne zaman forumdan engelleyeceksiniz?

@Adrastos veya başka bir moderatör mesajımda hakaret sayılabilecek kısımları siler misiniz?
Ayrıca yazılan mesajı algılaması 0'a yakın şahısları takriben ne zaman forumdan engelleyeceksiniz?
Sorunu yaşayan arkadaş ile aynı sorunu yaşadığımdan dolayı doğal olarak bendeki sorunu aktardım ona. Direk konuya girip onu iade et şunu al şeklinde ukalalık yapıyorsun. Ben sana fikrini sormadım, senden tavsiye de istemedim. Her şeye ters yanıt vermeyi huy edinmiş olabilirsin ama karşında her zaman yaşıtın olmuyor cevabını da misliyle alırsın.

Tanrım sen bana Türkçe adındaki dili bilen/anlayan insanlarla tanışmayı nasip et.
Kardeşim genel olarak kulaklıklardaki dipsesi ekolayzer ayarı ile çözebilirsin.
Çözemezsen ürün hatasından ötürü ürünü iade edersin ve yeni ürün alırsın.
Ben de iade edip GPX alın demişim.
Buna ukalalık demen zaten senin ukalalık kelimesini algılayış biçimini göstermiş oluyor.
Senin mesajını alıntılayıp konu sahibine cevap vermişim.İade et mesajını kendi üstüne alman benim suçum değil,konu sahibi ürünü daha yeni aldım.Yani iade talebi oluşturacak kişi o.
Sen de ona yakın tarihte aldıysan orasını bilemem ama burada üzerine alması gereken kişi yerine sen üzerine alırsan bu konu şu şekilde uzar.
Sen sonrasında bana ukalalık yapıyorsun dersen ben de sana uzunca bir yazı atıp seni dezenformasyoncu ilan ederim.Bana ukala diyebilecek insan daha doğmadı.Tanımadığın insan ukala derken iki kere düşün de sonrasında cevabı aldığın sana GÜMleme tamam mı?
Bir dahaki sefere bu kadar sakin ve açıklayıcı olmam.Aldığım uyarı cezalarını umursamadan haddini bildiririm.

Tanrım sen bana Türkçe adındaki dili bilen/anlayan insanlarla tanışmayı nasip et.
Kardeşim genel olarak kulaklıklardaki dipsesi ekolayzer ayarı ile çözebilirsin.
Çözemezsen ürün hatasından ötürü ürünü iade edersin ve yeni ürün alırsın.
Ben de iade edip GPX alın demişim.
Buna ukalalık demen zaten senin ukalalık kelimesini algılayış biçimini göstermiş oluyor.
Senin mesajını alıntılayıp konu sahibine cevap vermişim.İade et mesajını kendi üstüne alman benim suçum değil,konu sahibi ürünü daha yeni aldım.Yani iade talebi oluşturacak kişi o.
Sen de ona yakın tarihte aldıysan orasını bilemem ama burada üzerine alması gereken kişi yerine sen üzerine alırsan bu konu şu şekilde uzar.
Sen sonrasında bana ukalalık yapıyorsun dersen ben de sana uzunca bir yazı atıp seni dezenformasyoncu ilan ederim.Bana ukala diyebilecek insan daha doğmadı.Tanımadığın insan ukala derken iki kere düşün de sonrasında cevabı aldığın sana GÜMleme tamam mı?
Bir dahaki sefere bu kadar sakin ve açıklayıcı olmam.Aldığım uyarı cezalarını umursamadan haddini bildiririm.
Benden 5 yıl sonra katıldığın platformda 17 yaşın ile bilmişliğini ve özgüvenini tebrik ettim. Eğer ukala olmasaydın bana: "O halde iade edip şu sebepten GPX tercih edebilirsiniz." tarzında bir yanıt verebilirdin. Ben yaptığım hiç bir yorumda bilgimle övünmedim, arkadaşa benim de yaşadığım sorunları sordum ve baktım birebir aynı sorunlar kronik bir HS80 sorunu olabileceğini düşünerek fikrimi belirttim. Ne konu açıp kulaklığa damga vurdum ne de insanlara sakın almayın dedim.
Ürün kronik değil ama size gelende sorun olabilir. İade talebi oluşturup G PRO X alın.
Benim yorumumu alıntılayıp bunu yazarsan kime demiş olursun?

Hayatımda bu kadar saçma bir açıklama görmedim. İade et mesajını üstüme alınmak benim suçum nasıl oluyor :D Beni etiketlemişsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı