Corsair HS80 Wireless dip ses yapıyor

AshenOneDS

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, herkese iyi sosyaller dilerim.

Corsair HS80 Wireless modelini satın aldım. Ürün elime dün(10.09.2022) ulaştı.

Her yere baktım ama bu sorunla doğru düzgün karşılaşan olmamış. Kulaklık yüksek seste rahatsız edecek düzeyde dip ses yapıyor. Ne yaptıysam çözüm bulamadım. Yazılımı sildim temiz bir şekilde tekrar kurdum. Corsair sitesinden temiz şekilde kaldırma prosedürünü uyguladım. Burada bir arkadaşımız Void Elite modeli için bir yönerge paylaşmış onu da 2 kez denedim. Her şeyi geçtim en sonunda bilgisayara format atıp tertemiz şekilde yeniden kurdum.(önerilen ve en doğru şekilde)

Anlayacağınız denemediğim şey kalmadı. Kulaklığı iki bilgisayar, bir telefon ve bir tablette denedim ve aynı şekilde devam etti. Örnek verecek olursam dip ses Windows 10 son sürüm ses düzeyi olarak 70'i geçtikten sonra(tamamen ses yüksekliği ile orantılı kimi şarkı için 40 kimisi için 80) belirginleşiyor ve giderek artıyor. Yüksek seste şarkı dinlerken sanki bir karmaşanın içindeymişim gibi hissediyorum. Ürünü İtopya'dan aldım kulaklık politikaları nasıl bilmiyorum. Değişim veya iade almazlarsa veya gönderirim sorun yok deyip tekrar bana yollarlarsa sizce ne yapmam gerekir? Ayrıca farklı bir çözüm önerebilecek varsa yardımcı olursa çok sevinirim, bin hevesle aldım hayal kırıklığı yaşadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı