Corsair HS80 kablolu alınır mı?

csadem34

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Corsair HS80 oyuncu kulaklığı alınır mı? Kullananlar memnun mu acaba yoksa daha yeni çıkan kulaklıklar mı tercih edilmelidir? Discord'u çok kullanan biriyim not olarak düşeyim.

Ben dün Sinerji üzerinden sipariş verdim ve yaklaşık 2 haftadır da kulaklık arayışındaydım. Henüz gelmedi o yüzden yorum yapamayacağım fakat yerli yabancı tüm forumlarda araştırmama göre en iyisi HS80 olduğuna karar vermiştim. Eksileri var elbette ama benim için önemli olmayan kriterler. Mesela PS5'e bağlanmıyormuş, RGB eksiği varmış.. gibi. Bunlar benim için sorun değildi ve aldım. Kablolu ve kablosuz arasında bir fark yokmuş sanırım sadece wireless özelliği.

Ben dün Sinerji üzerinden sipariş verdim ve yaklaşık 2 haftadır da kulaklık arayışındaydım. Henüz gelmedi o yüzden yorum yapamayacağım fakat yerli yabancı tüm forumlarda araştırmama göre en iyisi HS80 olduğuna karar vermiştim. Eksileri var elbette ama benim için önemli olmayan kriterler. Mesela PS5'e bağlanmıyormuş, RGB eksiği varmış. Gibi. Bunlar benim için sorun değildi ve aldım. Kablolu ve kablosuz arasında bir fark yokmuş sanırım sadece Wireless özelliği.

Evet kulaklık da RGB önemli değil benim için de hem müzik hem oyun oynarım çok Discord da bir yandan kullanıyorum. Çok teşekkür ederim.

Ben dün Sinerji üzerinden sipariş verdim ve yaklaşık 2 haftadır da kulaklık arayışındaydım. Henüz gelmedi o yüzden yorum yapamayacağım fakat yerli yabancı tüm forumlarda araştırmama göre en iyisi HS80 olduğuna karar vermiştim. Eksileri var elbette ama benim için önemli olmayan kriterler. Mesela PS5'e bağlanmıyormuş, RGB eksiği varmış. Gibi. Bunlar benim için sorun değildi ve aldım. Kablolu ve kablosuz arasında bir fark yokmuş sanırım sadece Wireless özelliği.

Gördüğüm kadarıyla hep BlackShark öneriliyor niye HS80'i tercih ettin ve şu an memnun musun bende almayı düşünüyorum da ikisi arasında kaldım.

Ses ve mikrofon konusunda bayağı iyi ama konfor alanında beni üzdü ama üzmeyen kişiler sorunsuz kullanıyor. Tercih sizin.

Aldım kulaklığı dediğiniz gibi ses ve mikrofon açısından çok beğendim konfor açısından da emin değilim tek tarafını takınca kulağım ağrıyor cidden veya düzgün takamayınca ama düzgün takınca ağrı hissetmedim pek.

Aldım kulaklığı dediğiniz gibi ses ve mikrofon açısından çok beğendim konfor açısından da emin değilim tek tarafını takınca kulağım ağrıyor cidden veya düzgün takamayınca ama düzgün takınca ağrı hissetmedim pek.
ben genel anlamda konfor anlamından sikayetciydim. su an kullanmıyorum. ses ve mik olarka gercekten muhtesem ama takamadıktan sonra bi anlamı kalmıyor

Merhaba, Corsair HS80 oyuncu kulaklığı alınır mı? Kullananlar memnun mu acaba yoksa daha yeni çıkan kulaklıklar mı tercih edilmelidir? Discord'u çok kullanan biriyim not olarak düşeyim.

Kral selam HS80 almayı dusunuyorum önerir misin? Eğer satın aldıysan bugune gore satın alınabilecek bir kulaklık mıdır deneyimlerini paylaşırsan sevinirim ayrıca SteelSeries Arctis Nova 1 arasında kaldım. Valorant, CS:GO tarzı oyunlarda performansım iyi üzerinne daha da koymak istiyorum düşüncelerin benim için önemli.

Hocam HS80 önerir misiniz hyperxcloud2, Logitech G PRO X ile kıyaslanırmı. Deneyimlerini paylaşırsan sevinirim.

Dostum sana da danışmak isterim HS80'nden memnun kaldın mı FPS tarzı oyunlar oynuyorum deneyimlerini paylaşırmsın? Yakın zamanda satın alacagım.

Son düzenleme:
Kral selam HS80 almayı dusunuyorum önerir misin? Eğer satın aldıysan bugune gore satın alınabilecek bir kulaklık mıdır deneyimlerini paylaşırsan sevinirim ayrıca SteelSeries Arctis Nova 1 arasında kaldım. Valorant, CS:GO tarzı oyunlarda performansım iyi üzerinne daha da koymak istiyorum düşüncelerin benim için önemli.

Hocam HS80 önerir misiniz hyperxcloud2, Logitech G PRO X ile kıyaslanırmı. Deneyimlerini paylaşırsan sevinirim.

Dostum sana da danışmak isterim HS80'nden memnun kaldın mı FPS tarzı oyunlar oynuyorum deneyimlerini paylaşırmsın? Yakın zamanda satın alacagım.

Logitech Pro X kablolu işinizi görür.

Yüksek seste dinlerseniz sesi dışarı verir, ancak dışarıdan ses geçirmiyor. Mikrofon kalitesi mükemmel, kafanız büyükse sakına aklınızdan bile geçirmeyin, üst bant kısmı çok sıkıyor ve ayarlanmıyor. En büyük dezavantajı ayarlanamıyor oluşu, benim kafama tam oturuyor ancak arkadaşım 1 saatten fazla takamadığı için iade etti. Birde pedleri biraz toz tutuyor. Geriye kalan konularda sorunsuz.
Kafanız küçükse F/P ürün

Geri
Yukarı