Corsair HS80 RGB Wireless vs SteelSeries Arctis 9 Wireless

Frennzy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

Konuda belirttiğim gibi ikisinin arasında kaldım. Aslında HyperX Cloud 2 Wireless de düşünüyordum ama araştırmalarımla dip sesi var deniliyor onun için onu iptal ettim bu ikisi arasında kaldım. Bende sizden yardım almak istedim. Veya sizlerin de başka öneriniz varsa söylüyebilirsiniz teklife açığım.

Ayrıca MSI B450 Gaming Plus Max anakarta sorun yaşatmaz değil mi?

Not: Bütçe 2000 - 4000.

HS80 daha iyi bence. Ama HS80'in de kendince Arctis 9'a göre eksileri var. Kullanım süresi kısa, mikrofonu sökülemiyor ve Bluetooth şekilde kullanılamıyor. Arctis 9'un da mikrofonu sökülemiyor ancak kullanım süresi uzun ve Bluetooth haliyle de kullanılabiliyor.

HS80 daha iyi bence. Ama HS80'in de kendince Arctis 9'a göre eksileri var. Kullanım süresi kısa, mikrofonu sökülemiyor ve Bluetooth şekilde kullanılamıyor. Arctis 9'un da mikrofonu sökülemiyor ancak kullanım süresi uzun ve Bluetooth haliyle de kullanılabiliyor.
Evet çok doğru bende o yüzden arada kaldım oyun için alacağım uzun süre gitmesini istiyorum. Ne yapsam bilemedim.

Corsair HS80 kulaklığım var.Çok memnunum,Dolbyatmos desteği olması çok fark yaratıyor.Kaliteli tavsiye ederim.Ayrıca Arctis 9'a kıyasla çok daha ucuz.Arctis 9 40mm iken HS80 50mm destekli.

Corsair HS80 kulaklığım var.Çok memnunum,Dolbyatmos desteği olması çok fark yaratıyor.Kaliteli tavsiye ederim.Ayrıca Arctis 9'a kıyasla çok daha ucuz.Arctis 9 40mm iken HS80 50mm destekli.

@RavenLoft Peki kullanma süresi nedir oyunda aktif olarak kaç saat yetiyor? Veya ayrıca 3.650 TL Amazon da ve Hepsiburada oradan alacaktım ama şimdi attığınız linkten itopya da 2.228 TL çok fark var şüpelenmelimiyim?

Şahsen itopyadan aldım ve hiçbir sorun yaşamadım.Kulaklık standı da hediye ediyorlar(biraz kalitesiz plastik bir stand.).Eğer alacaksanız hazır itopyada fiyatı uygunken almanızı tavsiye ederim.Kulaklık şarjı 10-15 saat arası gidiyor,RGB kullanırsanız süre biraz daha kısalır.

Şahsen itopyadan aldım ve hiçbir sorun yaşamadım.Kulaklık standı da hediye ediyorlar(biraz kalitesiz plastik bir stand.).Eğer alacaksanız hazır itopyada fiyatı uygunken almanızı tavsiye ederim.Kulaklık şarjı 10-15 saat arası gidiyor,RGB kullanırsanız süre biraz daha kısalır.
siyah olanı satın alamıyorum listeye ekle yazıyor sadece beyaz olanı satın alabiliyorum neden anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı