Corsair HS80 vs HS65 vs Razer BlackShark V2 vs Kraken V3

RootTR

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir oyuncu kulaklığı arıyorum ve uzun araştırmalar sonucu şu modellerden birisini almaya karar verdim. Sizce hangisi çok daha kaliteli ve memnun edicidir? Aradığım özellikleri de aşağıya bırakayım.

-Müzik kalitesi.
-Ses kasma.
-Mik kalitesi (80.000 TL'lik performans bekliyorum bundan, çok çektim...)
-Konforlu ve kumaş yastıklar.
-Mümkünse 50mm (önerildi)

1. model.

2. model.

3. model.

4. model.

Oyun kulaklığı olarak çok fazla model denedim ve tüm modeller elimde patladı, hep kalitesiz ürünler ile uğraştım ve yıllardır mikrofonum yüzünden çok sorunlar yaşadım. O kadar bıktım ki artık en iyisine sahip olmak istiyorum. Ek olarak model öneriniz varsa bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yeni bir oyuncu kulaklığı arıyorum ve uzun araştırmalar sonucu şu modellerden birisini almaya karar verdim. Sizce hangisi çok daha kaliteli ve memnun edicidir? Aradığım özellikleri de aşağıya bırakayım.

-Müzik kalitesi.
-Ses kasma.
-Mik kalitesi (80.000 TL'lik performans bekliyorum bundan, çok çektim...)
-Konforlu ve kumaş yastıklar.
-Mümkünse 50mm (önerildi)

1. model.

2. model.

3. model.

4. model.

Oyun kulaklığı olarak çok fazla model denedim ve tüm modeller elimde patladı, hep kalitesiz ürünler ile uğraştım ve yıllardır mikrofonum yüzünden çok sorunlar yaşadım. O kadar bıktım ki artık en iyisine sahip olmak istiyorum. Ek olarak model öneriniz varsa bekliyorum.
Razerlerin ikisinide kullandım,kraken çok daha rahat ve ses kalitesi olarak kaliteliydi bana göre,corsairlar hakkında fikrim yok

Ben geçen hafta Blackshark v2 aldım ve bayıldım. Çok rahat ve aşırı memnunum. Dışarıdaki sesleri güzel kesiyor. Tavsiye ederim üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı