Corsair iCUE 220T beyaz kasa nasıldır?

Herkese merhaba,

Kasa değiştirmeyi düşünüyorum. Şu anki kasam Power Boost VK1006R. Geçeceğim kasa ise iCUE 220T. Bu kasanın artıları ve eksileri nelerdir? Hava akışı nasıldır?

Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
Bence çok güzel bir kasa.Üste de sıvı soğutma koyarsanız tadından yenmez.Hava alma konusuna değinmeme gerek yok sanırım ön kısmı açık bir kasa zaten.

Buradan alırsanız "Egzos fana para vereyim mi 10 liralık mı alayım" sıkıntısı yaşamazsınız.Çünkü 1 tane SP120 RGB fan ekstra olarak geliyor.SP120 fanlar 150 ile 200 lira arasında yani üst seviyede fanlar bunu da belirteyim.

Herkese merhaba,

Kasa değiştirmeyi düşünüyorum. Şu anki kasam Power Boost VK1006R. Geçeceğim kasa ise iCUE 220T. Bu kasanın artıları ve eksileri nelerdir? Hava akışı nasıldır?

Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
iCUE 220T ön paneldeki açıklığın olması kasanızdaki hava akışını daha iyi hale getirecektir. Kablo karmaşası da yaşamamanız için kavuçuk ile daha iyi bir hale getirilmiştir.Kasanın arka tarafında ise 2 adet Ssd'yeri mevcuttur. Gayet ideal bir kasa soğutma ve güncellik anlamında alınabilecek bir ürün.

Kasa mükemmel bir kasa, kısa süre öncesinde kendime aldığımı belirterek böbürlene böbürlene bunu söyleyebilirim :)
Aklın kalmasın, fiyat bir tık pahalı olabilir ancak gelen üç fan tekli olarak satıldığında oldukça pahalıya geliyorlar ki bir o kadar etkililer. Doğru kablolamayı da yaptıktan sonra hava sirkülasyonu konusunda sorun yaşamazsın.

Kasa mükemmel bir kasa, kısa süre öncesinde kendime aldığımı belirterek böbürlene böbürlene bunu söyleyebilirim :)
aklın kalmasın, fiyat bir tık pahalı olabilir ancak gelen üç fan tekli olarak satıldığında oldukça pahalıya geliyorlar ki bir o kadar etkililer. Doğru kablolamayı da yaptıktan sonra hava akımı konusunda sorun yaşamazsın.

Çok teşekkür ederim. Yarın siparişini vereceğim. Çok sağ olun.

Hocam bu kasada ısınma derdiniz olmaz 😊
Mis gibi kasa. Hayırlı olsun hocam.
Bende Gamepower warCry kullanıyorum en yakın zamanda kasamı değiştirmem gerek. Bende Corsair 465X alacağım.

Bence küçük ve içi çok dar bir kasa. Bende almayı düşünmüştüm ama midi tower olmasına rağmen ferah kasalar kullandığım için içini tıkış tıkış görmek beni almaktan vazgeçirdi.

Bence küçük ve içi çok dar bir kasa. Bende almayı düşünmüştüm ama midi tower olmasına rağmen ferah kasalar kullandığım için içini tıkış tıkış görmek beni almaktan vazgeçirdi.
Doğru kablolama ile tıkış tıkış olmaz aslında.Kablolama yerlerindeki silikonlar çok işe yarıyor.

Tabi bazıları büyük kasada sever ama küçük kasanında kendi albenisi var.

Geri
Yukarı