Corsair iCUE 220T RGB mi MB511 mi?

İç hacim olarak MB511, ama hava akışı olarak 220T AIRFLOW'u daha mantıklı buluyorum.
O bütçede TD500 Mesh veya Phanteks P400A RGB de alınabilir.
Bir sitede sadece mb511 kasaya 800 tl istiyorlar. İyi mi 220t de yaklaşık aynı fiyat. R5 3600 rx 5600 xt yada rx 5700xt nitro b450m s2h 3000 mhz 16 gb ram shp 650 watt kasa var. Bilmiyorum, ikisi de güzel. Diğer dediğiniz kasaları bilmiyorum. Belki ranker virgo alıp içini fanla doldururum ,daha iyi olmaz mı?

220T fanları ile birlikte gayet iyi ancak neredeyse mAtx bir kasa. Ellerinden geldikçe kisilarak kompakt bir ürün ortaya koymuşlar. Bu nedenle kablolama olsun iç hacmi olsun bir tık az. Bu nedenle buna dikkat edilerek seçilmeli. Bunun yanında TD500, P400 A, Pure Base 500DX gibi bu fiyat bandında çok iyi kasalar var. Bunlara da bakabilirsin tabi ki. Bu kasalar hem hacim olarak daha geniş hem de sogutma performansı olarak bir iki tık daha iyiler. Zaten radyatör, sıvı soğutma düşünüyorsan özellikle 220T'den vazgeçmeni öneririm.

Ranker Virgo mu? Gametech Colder ile aynı, birden nasıl bu kadar düştünüz? :D
Düşük bütçe için alınabilecek bir kasa o.
Ön tarafta çift 20cm fan olması bakımından Airhawk Duo da alabilirsiniz.
Aerocool AirHawk Duo ARGB AIRHAWKD Led Fanlı ATX Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Phanteks Eclipse P400A RGB Temperli Cam Mid Tower ATX Bilgisayar Kasası
Sharkoon REV200 var bir de:
Sharkoon REV200 RGB Led Fanlı ATX Oyuncu Bilgisayar Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

220T fanları ile birlikte gayet iyi ancak neredeyse mAtx bir kasa. Ellerinden geldikçe kisilarak kompakt bir ürün ortaya koymuşlar. Bu nedenle kablolama olsun iç hacmi olsun bir tık az. Bu nedenle buna dikkat edilerek seçilmeli. Bunun yanında TD500, P400 A, Pure Base 500DX gibi bu fiyat bandında çok iyi kasalar var. Bunlara da bakabilirsin tabi ki. Bu kasalar hem hacim olarak daha geniş hem de sogutma performansı olarak bir iki tık daha iyiler. Zaten radyatör, sıvı soğutma düşünüyorsan özellikle 220T'den vazgeçmeni öneririm.
Sıvı soğutma düşünmüyorum ama düşünürsem neden 220t yi seçeyim? Bilindik ve güvenilir marka olması da önemli tabi.
Ranker Virgo mu? Gametech Colder ile aynı, birden nasıl bu kadar düştünüz? :D
Düşük bütçe için alınabilecek bir kasa o.
Ön tarafta çift 20cm fan olması bakımından Airhawk Duo da alabilirsiniz.
Aerocool AirHawk Duo ARGB AIRHAWKD Led Fanlı ATX Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Phanteks Eclipse P400A RGB Temperli Cam Mid Tower ATX Bilgisayar Kasası
Sharkoon REV200 var bir de:
Sharkoon REV200 RGB Led Fanlı ATX Oyuncu Bilgisayar Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Düşme değil aslında demek istediğim mesh bir kasa alıp altını, üstünü fanlarla doldursam baya şık durmazmı? Zaten o kasalar pahalı. Düşündüğümü yaparsam kac derece fark eder , daha iyi olur mu?

Geri
Yukarı