Corsair iCUE 465X 919 TL!

Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  

Normalde 1070-1100 TL fiyat bandında olan bir ürün, ilk defa bu kadar düştüğünü görüyorum. Almayı düşünenler alabilirler. 1100 TL civarlarında alınmazdı çünkü daha iyi alternatifleri var ancak 919 TL'ye alınabilir. Almak isteyenlere veya indirim bekleyenlere hayırlı olsun.

Kargo bedava.

1613656775158.png

Normalde 1070-1100 TL fiyat bandında olan bir ürün, ilk defa bu kadar düştüğünü görüyorum. Almayı düşünenler alabilirler. 1100 TL civarlarında alınmazdı çünkü daha iyi alternatifleri var ancak 919 TL'ye alınabilir. Almak isteyenlere veya indirim bekleyenlere hayırlı olsun.

Kargo bedava.

Eki Görüntüle 885346
Hocam bazı kasalar bu kadar pahalı oluyor neden? Yâni bazı kasaların Maşallah'ı var.

Hocam bazı kasalar bu kadar pahalı oluyor neden? Yâni bazı kasaların Maşallah'ı var.
  • Premium hissiyat
  • USB Type-C
  • Kablo tünelleri
  • ARGB fanlar
  • Ön ve yan temperli cam panel gibi etkenler fiyatları etkiliyor.

Kaliteli kasaların malzeme kalitesi internet satış sitelerindeki resimlerden pek anlaşılmaz. Herhangi bilgisayar mağazasına gittiğinizde resimlerden allayıp pulladıkları Çin malı fason kasaların yanında bu tarz kaliteli kasaları çıplak gözle gördüğünüzde asıl durumu anlıyorsunuz.

Hava akışı iyi olmayan dar bir kasa. Kullanmadım ama kullananların yorumlarını okudum. Bence bu fiyata değmez. Tabi biraz da göreceli bir durum bu. Ben şahsen beğenmiyorum bu kasayı ama beğenenler de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı