Corsair iCUE yazılımı açıkken yan fare tuşları oyunda çalışmıyor

Z1P

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar t7 v21.5 Rtx 3060 max-p İntel i7-10875h
Yeni çıkan Corsair Sabre RGP Pro faresini Valorant gibi oyunlarda kullanmak için satın aldım fakat yazılım açıkken yan fare tuşları oyunda çalışmıyor. Sadece yazılımı kapattığımda normal bir şekilde çalışıyor. Yazılımın internet sitesinden son sürümünü kullanıyorum. DPI ayarını fare ile yazılımsız ya da yazılımdan yapıp hafızasına kaydetmesinde bir sorun yok fakat 8000 Hz'de kullanmak için yazılım gerekiyor. Çözümünü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni çıkan Corsair Sabre RGP Pro faresini Valorant gibi oyunlarda kullanmak için satın aldım fakat yazılım açıkken yan fare tuşları oyunda çalışmıyor. Sadece yazılımı kapattığımda normal bir şekilde çalışıyor. Yazılımın internet sitesinden son sürümünü kullanıyorum. DPI ayarını fare ile yazılımsız ya da yazılımdan yapıp hafızasına kaydetmesinde bir sorun yok fakat 8000 Hz'de kullanmak için yazılım gerekiyor. Çözümünü bilen var mı?
Atama yapman gerekiyor tuşlara bunu denedinmi ?

Atama yapmayı denedim fakat beceremeyince "bir tuşa makro atayayım o tuşla halledeyim işimi" dedim. Fakat onda da sorun şu ki makro atadığım tuşa basılı tuttuğumda bir kere o tuşu çalıştırıp hemen kapatıyor. Basılı tutmuyor. O ayarı bulamadım bu sefer de.
Ancak bu görselde kullandığım biçimde kullanabiliyorum yan fare tuşlarını. Yazılım kapalıyken yapabildiğim gibi o tuşları ekstra tuş olarak değil sadece macro tuşuymuş gibi kullanabiliyorum yazılım açıkken.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    256,9 KB · Görüntüleme: 178
  • Ekran görüntüsü 2021-08-09 105211.png
    Ekran görüntüsü 2021-08-09 105211.png
    633,1 KB · Görüntüleme: 133
Son düzenleme:

Geri
Yukarı