Corsair K100 Switch sallanması

AVESS

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bu hafta QP bilişimden corsair K100 modelini satın aldım. Ancak Klavyenin switchleri videodaki gibi sallanıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video da space tuşunu gösterdim diğer tuşlarda da az da olsa sallanma var. Bu durum normal midir ?

Merhaba bu hafta QP Bilişim'den Corsair K100 modelini satın aldım. Ancak klavyenin Switch'leri videodaki gibi sallanıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Video da space tuşunu gösterdim diğer tuşlarda da az da olsa sallanma var. Bu durum normal midir?

Normal değil. Kusurlu ürün gelmiş size iade talebi oluşturun bütçenizi verin daha iyi klavyeler önerebilirim.

Merhaba bu hafta QP bilişimden corsair K100 modelini satın aldım. Ancak Klavyenin switchleri videodaki gibi sallanıyor

Video da space tuşunu gösterdim diğer tuşlarda da az da olsa sallanma var. Bu durum normal midir ?
QP outlet kısmından mı aldınız acaba ? orada böyle ürünler oluyor genelde.

Normal değil. Kusurlu ürün gelmiş size iade talebi oluşturun bütçenizi verin daha iyi klavyeler önerebilirim.
Bende kusurlu olduğunu düşünüyorum dediğiniz gibi yarın iade edicem. 5000TL ye kadar bütçem var önerilerinize açığım :)

QP outlet kısmından mı aldınız acaba ? orada böyle ürünler oluyor genelde.
n11 mağazasından almıştım ama ürünün jelatini açık olarak geldi. Herhalde iade edilmiş ürün veya dediğiniz gibi outlet ürünü

Bende kusurlu olduğunu düşünüyorum dediğiniz gibi yarın iade edeceğim. 5000TL'ye kadar bütçem var önerilerinize açığım :)

N11 mağazasından almıştım ama ürünün jelatini açık olarak geldi. Herhalde iade edilmiş ürün veya dediğiniz gibi outlet ürünü

Hocam alırken zaten outlet ürün olduğu açıklamalarda yazmıyor muydu kesinlikle bir bildiri olması lazım.

Corsair K100 Rgb Optik-Mekanik Türkçe Q Siyah Oyuncu Klavyesi Fiyatları ve Özellikleri aldığım ürünün linki bu. Bende anlamadım bana neden böyle bir ürün gönderdiklerini QP Bilişim'den daha önce de alışveriş yapmıştım ancak hiç böyle bir problem ile karşılaşmamıştım

Kendi sayfasındaki outlet kısımında yer almıyor iade ya da değişimi isteyin.

5K bütçeye göre kötü bir örnek olur hocam.

Bende kusurlu olduğunu düşünüyorum dediğiniz gibi yarın iade edeceğim. 5000TL'ye kadar bütçem var önerilerinize açığım :)

N11 mağazasından almıştım ama ürünün jelatini açık olarak geldi. Herhalde iade edilmiş ürün veya dediğiniz gibi outlet ürünü

İstediğiniz Switch modeli nedir?

Kendi sayfasındaki outlet kısımında yer almıyor iade ya da değişimi isteyin.

5K bütçeye göre kötü bir örnek olur hocam.

İstediğiniz Switch modeli nedir?
Hiç fark etmez hocam sadece uzun bir süre dayanabilecek bir klavye istiyorum malum ekonomik şartlardan dolayı. Ondan dolayı bütçemi 5000TL yaptım

Yeni konular

Geri
Yukarı