Corsair K55 alınır mı?

Çok ses çıkmıyor. Mekanik hissi de yok bana kalırsa. Aldığımda fiyatların uygun olduğu bir zamandı ve keşke mekanik bir klavye alsaymışım diyorum. Ayrıca sizi bilemem ama ben en soldaki G serisi tuşları çok gereksiz buluyorum. Ne fark eder diyor insan ama o kısım boş olsa daha rahat olacak. Hele de benim gibi masanız küçükse.

Şimdiki aklım olsa mekanik alırım ya da düzgün bir Logitech ofis klavyesi alırım. Oyundan çok yazıyla uğraşıyorum ama, o yüzden ofis klavyeleri oyunlarda yeterince işini görür mü bilemem.

Çok ses çıkmıyor. Mekanik hissi de yok bana kalırsa. Aldığımda fiyatların uygun olduğu bir zamandı ve keşke mekanik bir klavye alsaymışım diyorum. Ayrıca sizi bilemem ama ben en soldaki g serisi tuşları çok gereksiz buluyorum. Ne fark eder diyor insan ama o kısım boş olsa daha rahat olacak. Hele de benim gibi masanız küçükse.

Şimdiki aklım olsa mekanik alırım ya da düzgün bir Logitech ofis klavyesi alırım. Oyundan çok yazıyla uğraşıyorum ama, o yüzden ofis klavyeleri oyunlarda yeterince işini görür mü bilemem.

Ben sessizlik seviyorum ancak Red Switch'li klavyeler pahalı o yüzden membrana yöneliyorum ama bende mekenaik tercih ederim.

Geri
Yukarı