Corsair K55 klavye nasıldır?

Gayet iyi sağlam ama hala eksikleri var ben metalini plastiğini pek beğenmedim ama alınır kaliteli LoL oynamak için oldukça yeterli özel tuşlar falan o kadar iyi ki ama alacaksan temizlemek için biraz uğraşman gerekiyor ama alabilirsin. Ben beğendim 1 yıl kadar kullandım ondan sonra kardeşime hediye ettim bende Logitech'e geçtim isterseniz Corsair yerine Logitech bir mekanik veya mebran klavye alabilirsin.

Gayet iyi sağlam ama hala eksikleri var ben metalini plastiğini pek beğenmedim ama alınır kaliteli LoL oynamak için oldukça yeterli özel tuşlar falan o kadar iyi ki ama alacaksan temizlemek için biraz uğraşman gerekiyor ama alabilirsin. Ben beğendim 1 yıl kadar kullandım ondan sonra kardeşime hediye ettim bende Logitech'e geçtim isterseniz Corsair yerine Logitech bir mekanik veya mebran klavye alabilirsin.
Bir süre kullanmıştım hocam ama unutmuşum verdiği iyi/kötü hissi garip :) Tekrar almak istedim aklımda kötü bir şey kalmadığı için. Fiyatı da uygun geldi bir de ben tak tuk mekanik klavye sevmiyor olabilirim. Hala alınır ya da alınmaz mı :) Çok zamanım yok.
Kötü, membran, İtopya, 330TL. Alınmaz.
Hocam çok sesli gibi bana göre. Mekaniğin artısı hakikaten bu sesi bastırıyor mu?
70 TL daha verip 400 TL'ye AOC GK500 var.
Çok abartmak istemiyordum ama bakayım hocam.

Alınır. En kaliteli membran klavyelerden birisidir K55.
Logitech G213, Razer Cynosa V2, HyperX Alloy Core gibi klavyelerden daha iyi.
Tek eksisi aydınlatmasanın diğerlerinden biraz geri kalması. Benim gibi, takır tukur ses çıkaran mekanik klavyeleri sevmiyorsanız membran klavye alabilirsiniz. Zaten mekaniklerin çok büyük bir üstünlüğü de yok membran klavyelere göre.

Ayrıca bulabildiğim en sessiz membran klavye K55.

Bu arada o fiyatlara kanmayın zaten o klavyenin ederi 350TL civarı. Dolar yükseldi diye tüm satıcılar fiyatları şişirip indirimle normale çekiyorlar. Amaa bekleyecek durumunuz yoksa alabilirsiniz.

Alınır. En kaliteli membran klavyelerden birisidir K55.
Logitech G213, Razer Cynosa V2, HyperX Alloy Core gibi klavyelerden daha iyi.
Tek eksisi aydınlatmasanın diğerlerinden biraz geri kalması. Benim gibi, takır tukur ses çıkaran mekanik klavyeleri sevmiyorsanız membran klavye alabilirsiniz. Zaten mekaniklerin çok büyük bir üstünlüğü de yok membran klavyelere göre.

Ayrıca bulabildiğim en sessiz membran klavye K55.
Cynosa V2 hariç diğerleri sorunlu. K55 ise fiyatını hak etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı