Satılık Corsair K55 Klavye

Baki Delibaş

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;
22.09.2017 tarihinde GameEkstra'dan almış olduğum K55 klavyeyi M400 aldığım için satıyorum. Ürünü elimden geldiğince temiz kullandım. "D" tuşunun çıkarmış olduğu "tık" sesi dışında -hissiyata bir etkisi yoktur- bir sorunu -sorun sayılırsa- yoktur. Ürünün sıfır fiyatı 250 TL civarında olduğu için satış fiyatını 175 TL olarak düşünüyorum. Ürün PTT Kargo, kapıda ödeme seçeneği ile kontrol edilip teslim alma şartı ile gönderilecektir. Komisyon ve kargo ücreti tarafımca karşılanacağı için pazarlık yapmayı pek düşünmüyorum. Görüş ve önerilerinizi de çekinmeden belirtebilirsiniz.

Bunun dışında daha önce konu açıp kulak-içi kulaklığım bozulduğunu ve ona ayrı bütçe ayıramayacağım için Arctis 3 kulaklığımı satıp kaliteli kulakiçi kulaklık almak istediğimi de söylemiştim. Yaz ayları yaklaştığı için 02.11.2017 tarihinde aldığım Arctis 3'ü de satmayı düşünüyorum. İlerleyen zamanlarda konu açacağım fakat almayı düşünen arkadaşlar onun için de yorum yapabilirler. Arctis 3 için düşündüğüm fiyat 325 TL. Gönderim yine PTT kargo, kapıda ödeme ile yapılacaktır.

Dosya Ekleri

• IMG_20190321_143734-min.jpg
    IMG_20190321_143734-min.jpg
    907,7 KB · Görüntüleme: 383
Hocam merhabalar, gönderimi hangi şehirden yapacaksınız acaba? Ayrıca bilek desteği, kutusu falan mevcut mu ve de aydınlatmasında problem var mı acaba?
@Baki Delibaş

Son düzenleme:
Hocam merhabalar, gönderimi hangi şehirden yapacaksınız acaba? Ayrıca bilek desteği, kutusu falan mevcut mu ve de aydınlatmasında problem var mı acaba?
@Baki Delibaş
Geç yanıt için özür dilerim. Bütün kutu içerikleri tam, aydınlatmada herhangi bir problem yok. Gönderim Çorum'dan yapılacak.

Son düzenleme:
Çok geç cevap verdiniz ben de Corsair K68 aldım yoksa gözüm o klavyedeydi 😅 İyi satışlar diliyorum :)

Çok geç cevap verdiniz ben de Corsair K68 aldım yoksa gözüm o klavyedeydi 😅 İyi satışlar diliyorum :)
Hayırlı olsun o zaman, güle güle kullan😅. Konu ile alakalı bildirimler gelmiyor nedenini anlamadım.

Bir aylık razer deader elite ile takas düşünürmüsünüz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı