Corsair K55 Pro XT tuş takılıyor ve resetlenmiyor

Ben ücretli bildiğim için hiç denememiştim sağolun bilgilendirme için. Yarın inşallah denerim buraya gelişmeleri yazarım.
Tamamdır hocam. Corsair'dan cevap gelene kadar İtopyaya bulaşmayın. Eğer ki seri numarası isterlerse klavyenin altında yazıyordur yüksek ihtimalle. Yazmıyorsa kutu da kesin vardır, yoksa da belgelere bakın, yoksa da artık İtopyaya yazarsınız seri numarasını öğrenmek için.:D

@Famronty İnceleme: Corsair garanti süreci incelemesi

Son düzenleme:
Tamamdır hocam. Corsair'dan cevap gelene kadar İtopyaya bulaşmayın. Eğer ki seri numarası isterlerse klavyenin altında yazıyordur yüksek ihtimalle. Yazmıyorsa kutu da kesin vardır, yoksa da belgelere bakın, yoksa da artık İtopyaya yazarsınız seri numarasını öğrenmek için.:D

@Famronty İnceleme: Corsair garanti süreci incelemesi
Bütün bilgileri eksiksiz şekilde doldurarak yazdım. Şuan beklemedeyim. Acaba ürünü göndermemi isterlerse kargo ücretini karşı taraf mı ödeyecek ? Konunun sonunda yazan arkadaştan ürünü istemişler mesela.

@serhatcandev @ImDominatingU arkadaşlar Corsair'dan cevap geldi. Fatura ve seri numarasını istediler. Benim merak ettiğim yardım talebini kendi adımla açtım ve faturada benim ismim yok bu bir sorun teşkil eder mi ?
Sorun teşkil edeceğini sanmıyorum, hediye edildi dersin direkt daha kolay olur.

@serhatcandev @ImDominatingU arkadaşlar Corsair'dan cevap geldi. Fatura ve seri numarasını istediler. Benim merak ettiğim yardım talebini kendi adımla açtım ve faturada benim ismim yok bu bir sorun teşkil eder mi ?
Cezam vardı dönemedim. İyi haber hocam bence devamı gelir sorun yaratmazlar. Arkadaşım hediye almış derseniz sorun yaratmazlar. Haberdar etmeyi unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı