Corsair K55 Su Döküldü

TechnoEmir

Hectopat
Daha fazla  
Akşam çay döküldü hemen çıkarıdım ve tuşları cıkarıp kuruladım. Medya tuşları ve numlcok tuşları tarafına doğru döküldü. Saç kurutma makinesiyle uzaktan ılık hava tuttum kuruladım ve çalıştırdım tabi merak. Düzgün çalıştı fakat sabah oldu bir 1 saat felan sorun yoktu sonra medya ses açma tuşu takılı kaldı medya ses kısma tuşu ile sol ctlr aynı işi görüyor. 1 tuşuna bastığımda ise 1'' böyle 4 e bastığımda 45 diye geliyor ışık parlaklık tuşu ile Windwos kilitleme tuşu aynı işi yapıyor.
Bunu kendim onarma ihtimalim var mı ? Garantisi var garanti bakar mı ? Veya servise götürsem ücretli olsada onarılır mı ?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Keşke çalıştırmadan önce iyice kurumasını bekleseydin. Bunu servise danışman daha sağlıklı olur. Ücretli de olsa onaracaklarını düşünüyorum.
Keşke çalıştırmadan önce iyice kurumasını bekleseydin. Bunu servise danışman daha sağlıklı olur. Ücretli de olsa onaracaklarını düşünüyorum.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı