Corsair K55 vs CM masterkeys Lite

Makaleler
14
Yer
Antalya
200 TL civarına klavye almak istiyorum. Ancak şu mavi Switch kırmızı Switch veya mekanik olayını bilmiyorum. Başlıkta belirttiğim iki klavye gözüme hoş geldi. Bu fiyat segmentinde başka tavsiyeniz varsa da söyleyin önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bu bütçede mekanik klavye almamak saçma olur.

FPS, shooter oyunlar için red ve yazı MOBA oyunlar için blue switch almak gerek desem yanlış olmaz.

Blue switch olarak ışık önemli değilse kesinlikle Gigabyte Force K83 almalısınız.

Işıklı ve RGB olarak Trust Gxt 890 (Red) ve Sharkoon Purewriter RGB (Blue, Red) bakabilirsiniz.

Bence bu bütçede mekanik klavye almamak saçma olur.

FPS, shooter oyunlar için red ve yazı MOBA oyunlar için blue switch almak gerek desem yanlış olmaz.

Blue switch olarak ışık önemli değilse kesinlikle Gigabyte Force K83 almalısınız.

Işıklı ve RGB olarak Trust Gxt 890 (Red) ve Sharkoon Purewriter RGB (Blue, Red) bakabilirsiniz.

Trust markasına pek güvenemesemde biraz aklıma yattı çünkü yorumlar gayet olumlu. Ancak Corsair k55 gözüme çok hoş geliyor. Kalitesiz (göreceli bir tabir tabi) bir markanın üst düzey ürünü mü (yani mekanik) yoksa kaliteli bir markanın orta düzey bir ürünü mü (yarı-mekanik) diye düşünüyorum şu anda. RGB olmasını istediğimden gigabyte'i eledim.

Trust eski ürünleri Gamepower, Rampage gibi Çin'den alıp marka basmaydı ve zaten ben o ürünleri önermem ama Trust Gxt 890 cidden çok iyi bir klavye bu kadar para verdikten sonra mekanik almamak saçma olur.

Trust almak istemiyorum derseniz Sharkoon bakabilirsiniz oda köklü bir Alman markası Çin'den alıp marka basmıyor.

Trust eski ürünleri Gamepower, Rampage gibi Çin'den alıp marka basmaydı ve zaten ben o ürünleri önermem ama Trust Gxt 890 cidden çok iyi bir klavye bu kadar para verdikten sonra mekanik almamak saçma olur.

Trust almak istemiyorum derseniz Sharkoon bakabilirsiniz oda köklü bir Alman markası Çin'den alıp marka basmıyor.
İlle de mekanik al diyorsun yani.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı