Corsair K55 vs MasterKeys Lite L Combo

alovich

Hectopat
Uzun zamandır mekanik klavye arıyordum ve iki ürün arasında kaldım. Sizce Gameekstra'dan 199 TL Corsair K55 mi (296 TL'den indirime girdi), yoksa Hepsiburada'dan 269 TL (343 TL'den indirime girdi) Cooler Master MasterKeys Lite L Combo mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer içinden çıkan fareye ihtiyacın yoksa fiyat avantajından dolayı Corsair K55 alabilirsin. Bu arada o 2 klavye mekanik değil.

Coolermaster masterkeys lite l klavyeyi kullanıyorum gerçekten çok güzel. Mekanik gibi değil ama gayet güzel. Tavsiye ederim.

Uzun zamandır mekanik klavye arıyordum ve iki ürün arasında kaldım. Sizce Gameekstra'dan 199 TL Corsair K55 mi (296 TL'den indirime girdi), yoksa Hepsiburada'dan 269 TL (343 TL'den indirime girdi) Cooler Master MasterKeys Lite L Combo mu?
Öncelikle bu iki ürününde gerçek fiyatları parantez içinde yazdığınız fiyatlar değil ama çokta önemli değil :D İki üründe üzmez fakat fiyat avantajından dolayı Corsair'den yana kullanıyorum oyumu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı