Corsair K60 RGB Pro Low profile SteelSeries prismcap takılabilir mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba sonunda sistemi aldım ve sistemimi güzelleştirmek istiyorum. Yalnız bütçem el vermediği için ekran kartlı bir sistem toplayamadım. Benim klavyem Corsair K60 RGB Pro Low profile. Ben bu klavyeye SteelSeries prismcap takmak istiyorum. Araştırdığıma göre Cherry MX swichleri ile uyumluymuş. Bu klavye ise Cherry MX violet swichler. Bir sorun çıkar mı?

Layout uyuyor mu derken onu kastetmistim zaten. Dikkat etmen gerekenler enter tusu, bottom row, space tusu boyutu.

Abi K60 RGB Pro Low profile sanırsam büyük enter. Keycap kutusundan her MX klavyeye uyabilmesi için farklı boyutlarda space tuşu, CTRL tuşu ve enter tuşu koymuşlar. Büyük enterda var. Yani en azından kutusunda öyle gözüküyor.
1632555485799.png

Son düzenleme:
Evet K60 low profile iso enter. Kutu uzerinde gorunuyor farkli bottom row tuslari da. Layout olarak sorun olmaz gibi duruyor ama neden low profile klavye tercih edip normal keycap takmayi planliyorsun? Zaten tum olayi tuslarin alcak olmasi low profile klavyede.

Evet K60 low profile iso enter. Kutu uzerinde gorunuyor farkli bottom row tuslari da. Layout olarak sorun olmaz gibi duruyor ama neden low profile klavye tercih edip normal keycap takmayi planliyorsun? Zaten tum olayi tuslarin alcak olmasi low profile klavyede.
Abi MX klavyeler pahalı. O yüzden en uygun Cherry MX klavye K60 Low profile. Bütçem elverseydi Normal Cherry MX klavye alırdım.

Geri
Yukarı