Elektronik Corsair K65 Mini Cherry MX 1500 TL!

Normal bir klavyede 1-2sn yaptıgın işlemi, kıvranarak yapmak için ideal kalvye bir kere düştüm aldım ama pişman oldum en gereksiz klavyelerden biri

Bende aldim ve iade ettim klavyenin ici bombos yay sesi var 8khz islemcide ekstra yuke bindiriyor fps dususu yasatiyor, hot swap degil. Tek artisi dusuk gecikme olabilir onun disinda ne yazik ki 1500tlyi haketmiyor.
dün sipariş verdim, pc sistemim iyi yaşatacak fps düşüşünü hissedeceğimi sanmıyorum, elimde g512 brown switch var zaten, %60 klavye olması için aldım, ya hyper %60 ya da apex pro mini alacaktım, 1500 e düştüğü için bunu aldım (diğer klavyeler ile arasındaki fiyat farkı çok var çünkü), hissiyat kullanış ergonomi olarak 1.500 tl ye değmez mi?

Hocalarım ay sonuna doğru Kemove K68 alacaktım, başka ihtiyaçlarımdan ötürü ertelemiştim. Şimdi bunu alıp geçeyim mi yoksa Kemove K68 için beklemeye devam edeyim mi?

Bende aldim ve iade ettim klavyenin ici bombos yay sesi var 8khz islemcide ekstra yuke bindiriyor fps dususu yasatiyor, hot swap degil. Tek artisi dusuk gecikme olabilir onun disinda ne yazik ki 1500tlyi haketmiyor.
8 KHZ üst seviye işlemciler hariç tüm sistemde kastırıyor mouse modellerinde dahil. 2000 HZ veya 1000 HZ'de kullanmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı