Corsair K65 Mini Red nasıldır?

Judlaww

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

HyperX alloy Origins 65 red.
Veya.
Corsair K65 mini red alacaktım. (İtopya'da indirim görünce aldım)

Düşünceniz nedir? Doğru mu yaptım inanın bilmiyorum.
Kullanan kullanıcılar yorum yapabilir mi veya bilgi sahibi denemiş olanlar?
Speedt ve red Switch tercihim de oyun odaklı olmasından.

Hocam güzel bir klavyye fakat gerçekten küçük. Bunu göz önünde bulundurdunuz mu ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
attığım kısımdan ne kadar küçük kaldığına bakabilirsiniz, şahsen benim çok büyük ellerim olmamasına rağmen hayatta kullanamam bu klavyeyi.

Hocam güzel bir klavyye fakat gerçekten küçük. Bunu göz önünde bulundurdunuz mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
attığım kısımdan ne kadar küçük kaldığına bakabilirsiniz, şahsen benim çok büyük ellerim olmamasına rağmen hayatta kullanamam bu klavyeyi.

Hocam güzel bir klavyye fakat gerçekten küçük. Bunu göz önünde bulundurdunuz mu?

Dediğim gibi Corsair almasam.
HyperX alloy Origins 65 alacaktım.
%60-65 klavyelerin olayı küçük olması diye düşünüyorum.
Çok büyük elli değilim standart diyim

Dediğim gibi Corsair almasam.
HyperX alloy Origins 65 alacaktım.
%60-65 klavyelerin olayı küçük olması diye düşünüyorum.
Çok büyük elli değilim standart diyim
Daha önce kullandıysanız aşina iseniz sorun yok hocam, bana aşırı küçük geldi ondan belirtmek istedim. Kalite olarak güzel bir klavye, cherry mx kullanıyor. HyperX den daha kötü bir klavye değil yani. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Daha önce kullandıysanız aşina iseniz sorun yok hocam, bana aşırı küçük geldi ondan belirtmek istedim. Kalite olarak güzel bir klavye, Cherry MX kullanıyor. HyperX'den daha kötü bir klavye değil yani. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Çok teşekkürler hocam inşallah bu boyuttaki klavye yadırgamam 😄

@123babawia
Klavye ms tepki yönünden en iyisi.
Kısacası eksi yönü ben almadan şunu duymuştum RGB diğer klaveyelrr karşı sönük diyenler olmuştu ki RGB takan biri değilim ama RGB aydınlatması çok başarılı.
Eksi yani kaldıraç yok yükseltme aparatı yani sabir
Diğer yandan çok güzel klavye uzun kullanım sonrası bir şey yaşar mıyım bilmiyorum.
Hayırlı olsun pişman olmazsınız bence.

Geri
Yukarı