Corsair K68 için kaliteli keycap tavsiyesi

APlusMath

Decapat
Corsair K68 Red modelinin CTRL tuşunun keycabının plastiği kırıldı. Değiştirmek istiyorum. Corsair'e mail attım tuş gönderimi için bakalım. İnternetten uyumlu kaliteli keycap tavsiyeniz var mı?
K68 RGB modelinin keycapı satılıyor alsam Red ile uyumlu olur mu? Sonuçta ışık klavyeden çıkıyor keycaptan değil. Başka önerilerinizide bekliyorum.

Corsair gönderiyor keycap, bakmana gerek yok. Ama uyumlu olduğundan eminsen alabilirsin. Corsair'ın klavyelerinin normal keycaplere uyumlu olmadığı hakkında bir şey okumuştum.
Corsair standart olmayan bir alt sıra kullanıyor (Boşluk ve CTRL'nin olduğu sıra). Muhtemelen bunu duydunuz. Boyutları biraz değişik, ama yinede altı Cherry MX stili. RGB versiyon keycap setinin enter tuşu ve alt sırası boyut ve şekil olarak aynı ise sıkıntı çıkarmaz, ama üzerinde görünmez bir yazı olur. RGB'lerde yazının olduğu kısım şeffaf.

Corsair standart olmayan bir alt sıra kullanıyor (boşluk ve CTRL'nin olduğu sıra). Muhtemelen bunu duydunuz. Boyutları biraz değişik, ama yine de altı Cherry MX stili. RGB versiyon keycap setinin enter tuşu ve alt sırası boyut ve şekil olarak aynı ise sıkıntı çıkarmaz.

Aynı sadece K68 RGB tuş takımı diye geçiyor. Tuşların şekli aynı.

Corsair gönderiyor keycap, bakmana gerek yok. Ama uyumlu olduğundan eminsen alabilirsin. Corsair'ın klavyelerinin normal keycaplere uyumlu olmadığı hakkında bir şey okumuştum.

O zamam bekliyeyim, belki yollarlar :D. Teşekkür ederim.

Corsair K68 red modelinin CTRL tuşunun keycabının plastiği kırıldı. Değiştirmek istiyorum. Corsair'e mail attım tuş gönderimi için bakalım. İnternetten uyumlu kaliteli keycap tavsiyeniz var mı?
K68 RGB modelinin keycapı satılıyor alsam red ile uyumlu olur mu? Sonuçta ışık klavyeden çıkıyor keycaptan değil. Başka önerilerinizide bekliyorum.

Mailden geri döndüler mi sana?

K68 bottom row standart olmadigi icin cogu set ile sorun yasarsin. Herhangi bir seti almadan once mutlaka kontrol et en alt siradaki tuslarin boyutlarini.

Yeni konular

Geri
Yukarı