Corsair K68 RGB klavye sahte mi?

tadaaaa

Centipat
Klavyeyi kitleme tuşunun ortasında başkalarında Windows tuşu işareti var ama benimkinin içinde hiçbir şey yok. Klavyeyi yeni aldım.

1601809923217.jpeg

Başkalarında klavyeyi kitleme tuşunun içinde bu şekilde bir Windows işareti var. (Aşağıdaki fotoğraftaki gibi)

1601810013951.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünün arkasını çevirin kod olacak bu siteye kayıt olun ve kodu yazarak test edin size ürün hakkında bilgi verecektir. Log in | SteelSeries
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizinki yenilenmiş veya eski üretim bir model olabilir. Yazılım klavyeyi tanıdıysa orijinal olmama ihtimali düşük.
Ürünün arkasını çevirin kod olacak bu siteye kayıt olun ve kodu yazarak test edin size ürün hakkında bilgi verecektir. Log in | SteelSeries
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam klavye Corsair.

Sizinki yenilenmiş veya eski üretim bir model olabilir. Yazılım klavyeyi tanıdıysa orijinal olmama ihtimali düşük.

Hocam klavye Corsair.
icue yazılımı tanıdı klavyeyi hocam ama başka bir türlü teyit ettirebilir miyim ?
Aynı klavyeyi kullanıyorum bende de sizinkiyle aynı.
Çok teşekkür ederim içim rahatladı. Başkalarında hep diğer türlü olanından görmüştüm kararsız kalmıştım.

Sahte olsa ve iCUE bir şekilde tanısa sizin dediğiniz tuş gözükürdü iCUE üstünde büyük ihtimalle. Bu iki videoda da bizimki gibi zaten.

Sahte olsa ve iCUE bir şekilde tanısa sizin dediğiniz tuş gözükürdü iCUE üstünde büyük ihtimalle. Bu iki videoda da bizimki gibi zaten.
benimki bu videolardaki gibi değil siz yanlış anlamışsınız benimkinin içinde windows tuşu yok

Yeni konular

Geri
Yukarı