Corsair K68 vs Logitech G810

Hangi klavye?

• Oy verenlerin toplamı
    8
  • Anket kapandı .

umutcatakoglu

Decapat
Merhaba arkadaşlar.

Bir mekanik klavye almayı düşünüyorum ancak iki seçenek arasında kaldım. Corsair K68 red Cherry MX ve Logitech G810 Orion spectrum. Tasarım olarak G810 daha çok hoşuma gidiyor ancak romer-g anahtarlar konusunda çok emin değilim, genellikle Cherry MX anahtarların daha iyi olduğu söyleniyor. Bu iki klavyenin de fiyatları birbirine yakın. Sizce hangisini almalıyım ve neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.

Bir mekanik klavye almayı düşünüyorum ancak iki seçenek arasında kaldım. Corsair K68 red Cherry MX ve Logitech G810 Orion spectrum. Tasarım olarak G810 daha çok hoşuma gidiyor ancak romer-g anahtarlar konusunda çok emin değilim, genellikle Cherry MX anahtarların daha iyi olduğu söyleniyor. Bu iki klavyenin de fiyatları birbirine yakın. Sizce hangisini almalıyım ve neden?
İkisini de dene öyle al bence. Corsair fanboyu dolu olduğu için grup ölümüne savunacaklardır. .d

İkisini de dene öyle al bence. Corsair fanboyu dolu olduğu için grup ölümüne savunacaklardır.
Peki sence hangisi daha iyi?

Ben iki markanın da ürünlerini kullandım ve kesinlikle Corsair K68 çok daha iyi diyorum. Bunun fanboyluk ile ne alakası var. Fare sorsa bütçesine göre Logitech de önerebilirdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı